Osiągnięcia uczniów SP-33 w roku szkolnym 2017/2018

PRZEDMIOTOWE

III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym " Nudna Matematyka" - Magdalena Kycler kl. 7a

Bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym Alfik Matematyczny 2017 - Magdalena Kycler kl.7a

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki dla szkół podstawowych - Magdalena Kycler kl.7a

Bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym "Alfik Matematyczny 2017" - Jakub Durczyński  kl.6b

Bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym "Alfik Matematyczny 2017"-  Przemysław Walter kl.5d

Dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym "Alfik Matematyczny 2017"- Julia Raczyńska kl.6a

II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego The Bat Kid –Magdalena Kycler kl.7a

Laureatka w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego Memory Master – Hanna Turska kl.5d

Laureat II stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego Memory Master- Kacper Gorczyca kl.4c

Laureat II stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego Memory Master-Marcel Jeżmanowski kl.5a

Laureat II stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego Memory Master-Szymon Charabin kl.5c

Laureat II stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego Memory Master-Bartosz Kozłowski kl.5b

Laureat II stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego Memory Master-Jakub Durczyński kl.6b

Laureat II stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego Memory Master-Tymoteusz Baran kl.6a

Laureatka III stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego Memory Master-Julia Kondla kl.4a

Laureatka III stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego Memory Master-Julia Kierepko kl.5d

Laureatka III stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego Memory Master- Aleksandra Zuchara kl.5d

Laureatka III stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego Memory Master- Anna Lorenz kl.5d

Laureatka III stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego Memory Master- Magdalena Kycler kl.7a

Laureat III stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego Memory Master- Jonasz Lebda kl.6b

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego Memory Master – Malwina Leszczorz kl.4

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego Memory Master –Karol Hegenbarth kl.5c

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego Memory Master – Małgorzata Tomczyk kl.5a

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego Memory Master – Michał Kania kl. 5c

III miejsce w Międzynarodowym Konkursie Programistycznym Baltie Christmas 2017 -  Sara Lech z kl. 1b

VI miejsce w Międzynarodowym Konkursie Programistycznym Baltie Christmas 2017 -  Sandra Szulc z kl. 6c

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego - Pingwin - sesja jesienna - Tymoteusz Baran  kl. 6a.

Laureat w Ogólnopolskim Konkursie "Początki świata, początki ludzkości" - Dawid Młynek  kl. 7a

Laureatka w Ogólnopolskim Konkursie "Początki świata, początki ludzkości" - Julia Kierepko z kl. 5d

I miejsce w V Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim "Po drugiej stronie tęczy" - wiersze Marii Konopnickiej - Tymon Augustyniak z kl. 1a.

III miejsce w V Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim "Po drugiej stronie tęczy" - wiersze Marii Konopnickiej - Maksymilian Borgiel z kl. 3b.

Laureatka w  XIV Wojewódzkim Konkursie Poezji Dziecięcej  -  Monika Swędzioł z kl. 4e.

Laureatka w  XIV Wojewódzkim Konkursie Poezji Dziecięcej  -  Alicja Manowska z kl. 4d.

Laureatka w  XIV Wojewódzkim Konkursie Poezji Dziecięcej  -  Magdalena Kycler z kl. 7a.

ARTYSTYCZNE

wyróznienie w Konkursie Plastycznym "Mądry uczeń nie bazgrze po murach" - Marlena Warwas z kl. 4e

wyróznienie w Konkursie Plastycznym "Mądry uczeń nie bazgrze po murach" - Joanna Swędzioł z kl. 1b

wyróznienie w Konkursie Plastycznym "Mądry uczeń nie bazgrze po murach" - Monika Swędzioł z kl. 4e

wyróznienie w Konkursie Plastycznym "Mądry uczeń nie bazgrze po murach" - Maja Bittner z kl. 4e

wyróznienie w Konkursie Plastycznym "Mądry uczeń nie bazgrze po murach" - Karolina Mitura z kl. 4e

wyróznienie w Konkursie Plastycznym "Mądry uczeń nie bazgrze po murach" - Laura Wądołowska z kl. 4a

wyróznienie w Konkursie Plastycznym "Mądry uczeń nie bazgrze po murach" - Magdalena Kozij-Gulińska z kl. 4e

I miejsce w Konkursie Plastycznym "Plakat Antysmogowy" - Karolina Malik z kl. 6a

SPORTOWE

I miejsce - w Mistrzostwach Katowic w pływaniu - Julia Kowalska 50m w stylu dowolnym
I miejsce - w Mistrzostwach Katowic w pływaniu – Michalina Thamm 50m w stylu klasycznym
I miejsce – w Mistrzostwach Katowic w pływaniu - Paulina Dorosińska – 50m w stylu motylkowym
I miejsce – w Mistrzostwach Katowic w pływaniu - Milena Thamm – 50m w stylu klasycznym

do góry