Osiągnięcia uczniów SP-33 - archiwum (2008 - 2012)

2011/2012

  • Wyróżnienie w VII Edycji Konkursu Edukacyjnego "Bezpieczniej z prądem" - Amelia Muńkowiak kl. 3b
  • Laureat X Małej Olimpiady Matematycznej - Natalia Laskowska kl. 6c
  • 8 miejsce w Ogólnoplskiej Olimpiadzie Przedmiotowej z Matematyki OLIMPUS - Wojciech Sontowski k.l 4c
  • 3 Miejsce w Mistrzostwach Katowic w Piłce Nożnej Szkół Podstawowych
  • 1 Miejsce w Turnieju Piłki Nożnej Szkół Podstawowych organizowanych przez Stowarzyszenie Kultury Fizycznej "RED BOX"
  • 2 miejsce w Turnieju Piłki Nożnej o puchar "UKS KUKUŁKI" klasy 1-3 organizacja i udział w Turnieju Piłki Nożnej o Puchar "UKS KARLIK" kalsy 1-3 i 4-6
  • 1 miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "NAUKOWIEC NA PLAKACIE" - Natalia Laskowska kl. 6c
  • 3 miejsce w Ogólnoplskim Konkursie Plastycznym "POWÓDŹ POŻAR DNIEM CZY NOCĄ STRAŻAK PRZYCHODZI CI Z POMOCĄ" - Natalia
    Laskowska kl. 6c
  • 1 miejsce w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "SPORT I REKREACJA W MOIM MIEŚCIE" - Natalia Laskowska kl. 6c
  • 1 miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "BRĄZOWO, ALE CZY ZDROWO" - Natalia Laskowska kl. 6c
  • Laureat "MAŁEJ OLIMPIADY MATEMATYCZNEJ" - Natalia Laskowska kl. 6c
  • Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "KANGUR" - Natalia Laskowska kl. 6c
  • Laureat Międzynarodowego Konkursu "BALTIE" - Paweł Nalepka kl. 6b
  • 1 miejsce na 4 Ogólnopolskim Festiwalu HIP-HOP, BREAKDENS - "WIOLINKI"
  • Wyróżnienie 2 i 3 stopnia w Konursie Tanecznym "RÓŻA 2012" - "WIOLINKI"
  • Laureat Międzyszkolnego Kokursu "POZYTYWNA ENERGIA" - Amelia Mańkowiak 3b
  • Finalista "MAŁEJ OLIMPIADY MATEMATYCZNEJ" - Natalia Kawecka kl. 6b

2010/2011

  • Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Historia Polski oczami dzieci i młodzieży"  - K. Mącznik, M. Klimas, P. Barańska, T. Jazgar, Z. Palenta (1a)
  • Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym "Już pięknie czytam" - Alicja Błędowska (1b)
  • Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Moje miasto" - A. Muńkowiak, P. Mandebura, K. Marciniak, O. Stypiński, M. Plura (2b)
  • I miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Piłki Nożnej - Klasa 2c
  • Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie "Przyjaciel Sznupka" - Sz. Muńkowiak, J. Ignaszak (3a)
  • Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Ortograficznym "Stypendiada" - Wojciech Sontowski (3c)
  • Mistrz Dyktanda w Miejskim Konkursie Ortograficznym - Wojciech Sontowski (3c)
  • Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Straszki śląskie" - Natalia Tomiło (4c)
  • Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Historia Polski oczami dzieci i młodzieży" - O. Nyc, W. Michalska (4c)
  • Laureat Ogólnopolskiego konkursu Polonistycznego "Stypendiada"  - Paweł Antlauf (5a)
  • Finalista Ogólnopolskiego konkursu Ortograficznego "Stypendiada"  - Paweł Antlauf (5a)
  • I miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym "Brązowo, ale czy zdrowo"  - Natalia Laskowska (5c)
  • I miejsce w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Katowice - Ostrawa" - Legendy, mity i opowieście z Katowic i Górnego Śląśka"  - Wiktoria Gajos (5c)
  • II miejsce w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Katowice - Ostrawa" - Legendy, mity i opowieście z Katowic i Górnego Śląśka"  - Natalia Laskowska (5c)
  • III miejsce w XII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Powódź, pożar dniem czy nocą..."  - Natalia Laskowska (5c)
  • Finalista Konkursu Interdyscypilarnego części humanistycznej - Marek Płaszczymąka (6c)
  • Finalista "Małej Olimpiady Matematycznej" - Kinga Zaskórska (6b)

2009/2010

  • Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim „W krainie literek i cyferek" - Maria Misiewicz kl. 1a

  • III miejsce w miejskim konkursie „ Ryby rafy koralowej" - Klaudia Chlebik kl. 2b

  • Wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie ortograficznym „Stypendiada" - Wonciech Sontowski kl. 2c

  • Finalista w ogólnopolskim konkursie z języka polskiego „Stypendiada" - Paweł Antlauf kl. 4a

  • Finalista Małej olimpiady matematycznej 2010" - Filip Lisiewski kl. 6a

  • II miejsce w  ogólnopolskim konkursie plastycznym „Wyobraźnia, baśń - z harfą w tle" - Klaudia Pieczykolan kl. 5a

  • Wyróżnienie w miejskim konkursie plastycznym „Kotki, koty, kocury" - Natalia Laskowska kl. 4c

  • I miejsce w X międzynarodowym konkursie plastycznym Katowice - Ostrawa „Co warto zobaczyć w mieście partnerskim" - Natalia Laskowska kl. 4c

  • Wyróżnienie w X międzynarodowym konkursie plastycznym Katowice - Ostrawa „Co warto zobaczyć w mieście partnerskim" - Natalia Laskowska kl. 4c, Wiktoria Gajos kl. 4c

  • Wyróżnienie X międzynarodowym konkursie plastycznym Katowice - Ostrawa „Co warto zobaczyć w mieście partnerskim" - Agata Ostapowicz, Olga Cichoń, Piotr Barwiński, Robert Konopka kl. 6c (Praca Zespołowa)

2008/2009

I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Stypendiada  Wczesnoszkolna"  zajęła A.Bulska (3A)

 II miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Śląskie Straszki"  zajęła M.Grześkowiaka

→  II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Śląskie Straszki" zajął M.Meisner

 II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Śląskie Straszki"  zajęła J.Szczypara

 II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Ornitologicznym zajął O.Łukasik (6A)

→  III miejsce w Miejskim Konkursie Mitologicznym zajął A.Gucwa (6D)

→  III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Klęska, Powódź, Huragan"  zajęła N.Laskowska

 III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Klęska, Powódź, Huragan" zajął K.Staszek

→  finalista w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym "Nudna Matematyka" - F.Lisiewski (5A)

→  finalista w Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego " Mali Mieszkańcy Wielkiego Drzewa - Świat Widziany Oczami Tobiego" - K.Staszek (1A)

→  przejście do II etapu w Konkursie Interdyscyplinarnego dokonał M.Grześkowiak (6C)

→  wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Czytelnika "Stypendium Wczesnoszkolne" zajął A.Jargiło (2A)

→  wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Czytelnika "Stypendium Wczesnoszkolne" zajęła A.Okońska (2A)

→  wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Stypendium Wczesnoszkolne" zajęła A.Bulska (3A)

→  wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Stypendium Wczesnoszkolne" zajęła A.Mróz (3C)

→  wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim "Cztery pory roku" zajęła I.Ogórek (3A)

→  wyróżnienie w Regionalnym Konkursie Plastycznym "Moja Europejska Rodzina" zajęła S.Połcik (3C)

→  wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Czytelniczym "Stypendia dla klas IV,V,VI" zajął A.Gucwa (6D)

→  wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Czytelniczym "I Ty Bądź Czytelnikiem" zajęła W.Ficek (6B)

 wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Czytelniczym "I Ty Bądź Czytelnikiem"  zajęła M.Boduak (6B)

 wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Czytelniczym "I Ty Bądź Czytelnikiem" zajęła P.Żywica (6B)

→  wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie  Pastycznym "Projekt Graficzny Symbolu Ekologicznego Miasta Katowice" zajęła A.Doman (6A)

→  wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Nasze Miast W Przyszłości" (Praca Grupowa) zajęła A.Ostapowicz (5C)

 wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Nasze Miast W Przyszłości" (Praca Grupowa) zajął R.Konopka (5C)

 wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Nasze Miast W Przyszłości" (Praca Grupowa) zajęła O.Cichoń (5C)

→  wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Nasze Miast W Przyszłości" (Praca Grupowa) zajął P.Barwiński (5C)

 I miejsce na 25m stylem motylkowym chłopców zajął S.Zawadzki

→  II miejsce na 25m stylem dowolnym chłopców zajął B.Nowak
 
 IV miejsce na 25m stylem motylkowym chłopców zajął S.Zawadzki

 IV miejsce na 25m stylem motylkowym chłopców zajął B.Nowak
do góry