• Klasa szermierki
  Klasa szermierki
 • Dołącz do nas!!!
  Dołącz do nas!!!
 • Zespół Pieśni i Tańca Katowiczanie
  Zespół Pieśni i Tańca Katowiczanie

  Założycielkami i instruktorkami Zespołu są p. Maria Ćwiklińska i p. Renata Banaś. Zespół pragnie ukazywać piękno kultury ludowej ze szczególnym uwzględnieniem kultury śląskiej, niosąc innym radość i uśmiech.

 • Zespół wokalny - Bez Zapowiedzi
  Zespół wokalny - Bez Zapowiedzi

  Zespół wokalny „Bez zapowiedzi" pod kierunkiem p. Zbigniewa Tarajkowskiego powstał w 2002 roku. Brał udział w wielu konkursach, przeglądach i festiwalach, na których zdobył wiele nagród i wyróżnień.

 • Informacja w zakładce - Rekrutacja
  Informacja w zakładce - Rekrutacja
 • Klub turystyczny - Tramp
  Klub turystyczny - Tramp

  Klub rozpoczął swą działalność wiosną 2007 roku. Ma na celu propagowanie turystyki (szczególnie turystyki górskiej), krzewienie zamiłowań krajoznawczych i umiejętności turystycznych oraz co najważniejsze stworzenie sposobów na miłe i aktywne…

 • Szermierka
  Szermierka
 • Samorząd Uczniowski
  Samorząd Uczniowski

  Rada Samorządu Uczniowskiego jest organem przedstawicielskim społeczności uczniowskiej, powołanym w celu współdziałania z Dyrektorem szkoły, Radą Pedagogiczną i Radą Rodziców. Reprezentuje interesy wszystkich uczniów. Rada SU ustala i zatwierdza plan pracy Samorządu Uczniowskiego na…

 • Rekrutacja do klasy dwujęzycznej!
  Rekrutacja do klasy dwujęzycznej!
 • Klub - Niebieskie Migdały
  Klub - Niebieskie Migdały

  KLUB „NIEBIESKIE MIGDAŁY” Działa od 2001 roku. Na bezpłatne zajęcia uczęszczają dzieci z klas 1- 6. Informacje o KLUBIE znajdują się na stronie internetowej: www.klub-niebieskie.pl

 • UKS Junior Basket
  UKS Junior Basket

  JUNIOR BASKET I - koszykarze z naszej szkoły pod wodzą trenera Jarosława Jakubca.

 • Rekrutacja trwa!!!
  Rekrutacja trwa!!!
 • UKS Karlik
  UKS Karlik

  Nasz klub powstał w 1997 r. z inicjatywy Prezes naszego klubu p. dyr. Teresy Liburskiej - Łój oraz nauczycieli wychowania fizycznego naszego gimnazjum. Klub nasz obecnie prowadzi 8 sekcji sportowych.

 • UKS Zawisza
  UKS Zawisza

  UKS Zawisza Katowice powstał w 2015 roku przy ZSO nr 7 na osiedlu Witosa w Katowicach. Treningi prowadzi Angelika Marszołek, szpadzistka i trener II klasy szermierki. Szermierka jest pięknym sportem, wszechstronnie rozwijającym charakter.

XIV Śląski Studencki Festiwal Nauki

18. 04. 10
Odsłony: 65

W imieniu Porozumienia Samorządów Studenckich Śląska serdecznie zapraszamy uczniów Państwa szkoły do wzięcia udziału w XIV Śląskim Studenckim Festiwalu Nauki będącej największą imprezą kulturalno-naukową na śląsku. Tegoroczna edycja festiwalu odbędzie się w dniach 24 – 26 kwietnia br. Podobnie jak w latach ubiegłych naszym celem jest przybliżenie możliwości edukacyjnych na śląskich uczelniach oraz rozwijanie pasji i poszerzanie naukowych horyzontów wśród młodych ludzi.

Szczególnie gorąco zapraszamy Państwa uczniów do wzięcia udziału w Jarmarku Wiedzy, który odbędzie się 26 kwietnia na katowickim rynku. Już od godziny 11.00 koła naukowe i organizacje studenckie rozłożą swoje „miasteczko namiotowe”, w którym pokażą naukę od najbardziej efektownej strony. Uczniowie będą mieli także okazję podziwiać i uczestniczyć w pokazach laboratoryjnych i eksperymentach na świeżym powietrzu . Jarmark Wiedzy zakończy się (od godziny 18.00) wydarzeniem „Open Stage ”, czyli największym pokazem talentów na śląsku.

Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową: http://www.studenckifestiwalnauki.us.edu.pl/ Gdzie stopniowo zamieszczamy niezbędne informacje.

do góry