RUSZA ZABAWA INTERNETOWA!!!

Drodzy Internauci!!!
W ramach III Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „KOCHAM POLSKĘ” po raz kolejny proponujemy zabawę internetową.
Głosujcie na – Waszym zdaniem – najlepszą pracę konkursową tej edycji!!!
W zakładce „Weź udział” znajdują się zdjęcia wszystkich prac, które wpłynęły na konkurs. Na wybraną pracę głosować można raz na 12 godzin.

ZACHĘCAMY DO WSPÓLNEJ ZABAWY!!!!

Lista Laureatów III Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Kocham Polskę”

Lista Laureatów

III Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Kocham Polskę”

Jury Konkursu przystąpiło do obrad w składzie:

  1. Przewodnicząca Komisji : Aneta Zasucha, Dział Edukacji Galerii Sztuki Współczesnej BWA w Katowicach,
  2. Członek Komisji : Adam Dutkiewicz – Prezes Związku Polskich Artystów Plastyków, Okręg w Katowicach,
  3. Członek Komisji : Damian Pietrek, Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach
  4. Członek Komisji : Krzysztof Pilecki, artysta fotografik

Komisja konkursowa przyznała następujące nagrody:

KATEGORIA: PRACA PLASTYCZNA


KATEGORIA WIEKOWA I

(uczniowie klas 1-3 szkoły podstawowej)

NAGRODA SPECJALNA  dla najlepszego najmłodszego uczestnika Konkursu

Mateusz Rutkowski, Szkoła Podstawowa nr 14 w Gdańsku

PIERWSZA NAGRODA

Julia Bojke, Szkoła Podstawowa nr 14 w Gdańsku

DRUGA NAGRODA

ex aequo:       Klaudia Świtała, Szkoła Podstawowa nr 14 w Gdańsku

                      Jan Unterschuetz, Szkoła Podstawowa nr 14 w Gdańsku

TRZECIA NAGRODA

 Nie została przyznana.


KATEGORIA WIEKOWA II

(uczniowie klas 4 -6 szkoły podstawowej)

PIERWSZA NAGRODA

Julia Kierepko, Szkoła Podstawowa nr 33 w Katowicach

DRUGA NAGRODA

ex aequo:       Anna Janda, Szkoła Podstawowa nr 33 w Katowicach

                      Bartosz Kowalczyk, Szkoła Podstawowa nr 33 w Katowicach

TRZECIA NAGRODA

Jakub Rzepka, Szkoła Podstawowa nr 33 w Katowicach 


KATEGORIA WIEKOWA III

(uczniowie klas 7.szkoły podstawowej oraz gimnazjaliści)

PIERWSZA NAGRODA

Zuzanna Krawczyk, Szkoła Podstawowa nr 7 Specjalna w Katowicach

DRUGA NAGRODA

Martyna Błażejewska, Szkoła Podstawowa nr 33 w Katowicach

TRZECIA NAGRODA

Alicja Nowak, Szkoła Podstawowa nr 24 w Rudzie Śląskiej

WYRÓŻNIENIE

Roksana Biskup, Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 2 w Rędzinach

 
KATEGORIA: FOTOGRAFIA 

 

PIERWSZA NAGRODA:

Aleksandra Nowak, Szkoła Podstawowa w Pankach

DRUGA NAGRODA:

Martyna Błażejewska, Szkoła Podstawowa nr 33 w Katowicach

TRZECIA NAGRODA:

Faustyna Kierepka,  Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 4 w Białymstoku, Gimnazjum nr 15

 

do góry