2011/2012
- Wyróżnienie w VII Edycji Konkursu Edukacyjnego "Bezpieczniej z prądem" - Amelia Muńkowiak kl. 3b
- Laureat X Małej Olimpiady Matematycznej - Natalia Laskowska kl. 6c
- 8 miejsce w Ogólnoplskiej Olimpiadzie Przedmiotowej z Matematyki OLIMPUS - Wojciech Sontowski k.l 4c
- 3 Miejsce w Mistrzostwach Katowic w Piłce Nożnej Szkół Podstawowych
- 1 Miejsce w Turnieju Piłki Nożnej Szkół Podstawowych organizowanych przez Stowarzyszenie Kultury Fizycznej "RED BOX"
- 2 miejsce w Turnieju Piłki Nożnej o puchar "UKS KUKUŁKI" klasy 1-3 organizacja i udział w Turnieju Piłki Nożnej o Puchar "UKS KARLIK" kalsy 1-3 i 4-6
- 1 miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "NAUKOWIEC NA PLAKACIE" - Natalia Laskowska kl. 6c
- 3 miejsce w Ogólnoplskim Konkursie Plastycznym "POWÓDŹ POŻAR DNIEM CZY NOCĄ STRAŻAK PRZYCHODZI CI Z POMOCĄ" - Natalia
Laskowska kl. 6c - 1 miejsce w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "SPORT I REKREACJA W MOIM MIEŚCIE" - Natalia Laskowska kl. 6c
- 1 miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "BRĄZOWO, ALE CZY ZDROWO" - Natalia Laskowska kl. 6c
- Laureat "MAŁEJ OLIMPIADY MATEMATYCZNEJ" - Natalia Laskowska kl. 6c
- Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "KANGUR" - Natalia Laskowska kl. 6c
- Laureat Międzynarodowego Konkursu "BALTIE" - Paweł Nalepka kl. 6b
- 1 miejsce na 4 Ogólnopolskim Festiwalu HIP-HOP, BREAKDENS - "WIOLINKI"
- Wyróżnienie 2 i 3 stopnia w Konursie Tanecznym "RÓŻA 2012" - "WIOLINKI"
- Laureat Międzyszkolnego Kokursu "POZYTYWNA ENERGIA" - Amelia Mańkowiak 3b
- Finalista "MAŁEJ OLIMPIADY MATEMATYCZNEJ" - Natalia Kawecka kl. 6b
2010/2011
- Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Historia Polski oczami dzieci i młodzieży" - K. Mącznik, M. Klimas, P. Barańska, T. Jazgar, Z. Palenta (1a)
- Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym "Już pięknie czytam" - Alicja Błędowska (1b)
- Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Moje miasto" - A. Muńkowiak, P. Mandebura, K. Marciniak, O. Stypiński, M. Plura (2b)
- I miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Piłki Nożnej - Klasa 2c
- Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie "Przyjaciel Sznupka" - Sz. Muńkowiak, J. Ignaszak (3a)
- Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Ortograficznym "Stypendiada" - Wojciech Sontowski (3c)
- Mistrz Dyktanda w Miejskim Konkursie Ortograficznym - Wojciech Sontowski (3c)
- Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Straszki śląskie" - Natalia Tomiło (4c)
- Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Historia Polski oczami dzieci i młodzieży" - O. Nyc, W. Michalska (4c)
- Laureat Ogólnopolskiego konkursu Polonistycznego "Stypendiada" - Paweł Antlauf (5a)
- Finalista Ogólnopolskiego konkursu Ortograficznego "Stypendiada" - Paweł Antlauf (5a)
- I miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym "Brązowo, ale czy zdrowo" - Natalia Laskowska (5c)
- I miejsce w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Katowice - Ostrawa" - Legendy, mity i opowieście z Katowic i Górnego Śląśka" - Wiktoria Gajos (5c)
- II miejsce w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Katowice - Ostrawa" - Legendy, mity i opowieście z Katowic i Górnego Śląśka" - Natalia Laskowska (5c)
- III miejsce w XII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Powódź, pożar dniem czy nocą..." - Natalia Laskowska (5c)
- Finalista Konkursu Interdyscypilarnego części humanistycznej - Marek Płaszczymąka (6c)
- Finalista "Małej Olimpiady Matematycznej" - Kinga Zaskórska (6b)
2009/2010
-
Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim „W krainie literek i cyferek" - Maria Misiewicz kl. 1a
-
III miejsce w miejskim konkursie „ Ryby rafy koralowej" - Klaudia Chlebik kl. 2b
-
Wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie ortograficznym „Stypendiada" - Wonciech Sontowski kl. 2c
-
Finalista w ogólnopolskim konkursie z języka polskiego „Stypendiada" - Paweł Antlauf kl. 4a
-
Finalista „ Małej olimpiady matematycznej 2010" - Filip Lisiewski kl. 6a
-
II miejsce w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Wyobraźnia, baśń - z harfą w tle" - Klaudia Pieczykolan kl. 5a
-
Wyróżnienie w miejskim konkursie plastycznym „Kotki, koty, kocury" - Natalia Laskowska kl. 4c
-
I miejsce w X międzynarodowym konkursie plastycznym Katowice - Ostrawa „Co warto zobaczyć w mieście partnerskim" - Natalia Laskowska kl. 4c
-
Wyróżnienie w X międzynarodowym konkursie plastycznym Katowice - Ostrawa „Co warto zobaczyć w mieście partnerskim" - Natalia Laskowska kl. 4c, Wiktoria Gajos kl. 4c
-
Wyróżnienie w X międzynarodowym konkursie plastycznym Katowice - Ostrawa „Co warto zobaczyć w mieście partnerskim" - Agata Ostapowicz, Olga Cichoń, Piotr Barwiński, Robert Konopka kl. 6c (Praca Zespołowa)
2008/2009
→ I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Stypendiada Wczesnoszkolna" zajęła A.Bulska (3A)
→ II miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Śląskie Straszki" zajęła M.Grześkowiaka
→ II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Śląskie Straszki" zajął M.Meisner
→ II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Śląskie Straszki" zajęła J.Szczypara
→ II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Ornitologicznym zajął O.Łukasik (6A)
→ III miejsce w Miejskim Konkursie Mitologicznym zajął A.Gucwa (6D)
→ III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Klęska, Powódź, Huragan" zajęła N.Laskowska
→ III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Klęska, Powódź, Huragan" zajął K.Staszek
→ finalista w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym "Nudna Matematyka" - F.Lisiewski (5A)
→ finalista w Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego " Mali Mieszkańcy Wielkiego Drzewa - Świat Widziany Oczami Tobiego" - K.Staszek (1A)
→ przejście do II etapu w Konkursie Interdyscyplinarnego dokonał M.Grześkowiak (6C)
→ wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Czytelnika "Stypendium Wczesnoszkolne" zajął A.Jargiło (2A)
→ wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Czytelnika "Stypendium Wczesnoszkolne" zajęła A.Okońska (2A)
→ wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Stypendium Wczesnoszkolne" zajęła A.Bulska (3A)
→ wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Stypendium Wczesnoszkolne" zajęła A.Mróz (3C)
→ wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim "Cztery pory roku" zajęła I.Ogórek (3A)
→ wyróżnienie w Regionalnym Konkursie Plastycznym "Moja Europejska Rodzina" zajęła S.Połcik (3C)
→ wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Czytelniczym "Stypendia dla klas IV,V,VI" zajął A.Gucwa (6D)
→ wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Czytelniczym "I Ty Bądź Czytelnikiem" zajęła W.Ficek (6B)
→ wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Czytelniczym "I Ty Bądź Czytelnikiem" zajęła M.Boduak (6B)
→ wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Czytelniczym "I Ty Bądź Czytelnikiem" zajęła P.Żywica (6B)
→ wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Pastycznym "Projekt Graficzny Symbolu Ekologicznego Miasta Katowice" zajęła A.Doman (6A)
→ wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Nasze Miast W Przyszłości" (Praca Grupowa) zajęła A.Ostapowicz (5C)
→ wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Nasze Miast W Przyszłości" (Praca Grupowa) zajął R.Konopka (5C)
→ wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Nasze Miast W Przyszłości" (Praca Grupowa) zajęła O.Cichoń (5C)
→ wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Nasze Miast W Przyszłości" (Praca Grupowa) zajął P.Barwiński (5C)
→ I miejsce na 25m stylem motylkowym chłopców zajął S.Zawadzki