Osiągnięcia uczniów SP-33 w roku szkolnym 2017/2018

PRZEDMIOTOWE

Laureatka l miejsca w Konkursie Literackim w ramach projektu,,Miejska Dżungla" - Magdalena Kycler z kl. 7 a

Laureat w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym z Przyrody sesja wiosenna - Julia Kierepko kl.5d

Laureat w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym z Przyrody sesja wiosenna - Ignacy Bolesta kl.5d

Laureat w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym z Przyrody sesja wiosenna - Aleksandra Wojton kl.5d

Laureat w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym z Przyrody sesja wiosenna - Aleksandra Wojton kl.5d

Laureat w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym z Przyrody sesja wiosenna - Aneta Głowacka kl.5d

Laureat w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym z Przyrody sesja wiosenna - Alicja Zagożdżon kl.5d

Laureat w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym z Przyrody sesja wiosenna - Małgorzata Pulikowska kl.5c

Laureat w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym z Przyrody sesja wiosenna - Hanna Turska kl.5a

Laureat w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym z Przyrody sesja wiosenna - Zuzanna Kraczla  kl.5b

Laureat w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym z Przyrody sesja wiosenna - Otylia Bartoszek kl.5b

Wynik Bardzo dobry w międzynarodowym konkursie KANGUR MATEMATYCZNY 2018 - Bartosz Kozłowski kl. V b

Wyróżnienie w międzynarodowym konkursie KANGUR MATEMATYCZNY 2018 - Przemysław Waltar kl. V d

Wyróżnienie w międzynarodowym konkursie KANGUR MATEMATYCZNY 2018 - Czerner Agnieszka kl. VII c

Wyróżnienie w międzynarodowym konkursie KANGUR MATEMATYCZNY 2018 - Gorczyca Kacper kl. IV c

Bardzo dobry  wynik w  Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR MATEMATYCZNY 2018 – Magdalena Kycler kl. 7a

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR MATEMATYCZNY 2018 – Jakub Durczyński kl. 6b

LAUREATKA (100) w  Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „Memory Master” (Edycja wiosenna) - Hanna Turska kl.5d

LAUREAT (100) w  Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „Memory Master” (Edycja wiosenna) - Jakub Durczyński kl.6b

Laureatka II stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „Memory Master” (Edycja wiosenna) -  Julia Kondla kl.4a

Laureatka II stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „Memory Master” (Edycja wiosenna) - Julia Kierepko kl.5d

Laureatka II stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „Memory Master” (Edycja wiosenna) -  Julia Mikołajewska kl.6b

Laureat III stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „Memory Master” (Edycja wiosenna)  - Kacper Gorczyca 4c

Laureat II stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „Memory Master” (Edycja wiosenna)  - Tymoteusz Baran kl.6a

Laureat II stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „Memory Master”  (Edycja wiosenna)  - Jonasz Lebda kl.6b

Laureat III stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „Memory Master” (Edycja wiosenna) - Szymon Charabin kl.5c

Laureat III stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „Memory Master” (Edycja wiosenna)  – Marcel Jeżmanowski kl.5a

Laureat III stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „Memory Master” (Edycja wiosenna) – Kamil Zajfert kl.7

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „Memory Master” (Edycja wiosenna)  -  Anna Lorenz kl.5d

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „Memory Master” (Edycja wiosenna)  -  Aleksandra Zuchara klo.5d

Wyróżnienie Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „Memory Master” (Edycja wiosenna)  – Małgorzata Tomczyk kl.5a

Wyróżnienie Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „Memory Master” (Edycja wiosenna)  – Magdalena Kycler kl.7a

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie KANGUR MATEMATYCZNY – Małgorzata Wierzbicka kl.3f

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie KANGUR MATEMATYCZNY – Antonina Kunysz kl.3c

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie KANGUR MATEMATYCZNY – Bartłomiej Moń kl.3c

LAUREAT w Ogólnopolskim Konkursie "Zuch" z j. polskiego - edycja roczna –  Michał Duczmal kl. 2a

LAUREATKA w Ogólnopolskim Konkursie "Zuch" z j. polskiego - edycja roczna –  Tamara Kuczyńska 2b

LAUREAT w Ogólnopolskim Konkursie "Zuch" z matematyki - edycja roczna – Paweł Stefurak kl. 1b

LAUREAT w Ogólnopolskim Konkursie "Zuch" z matematyki - edycja roczna – Zofia Rak kl. 1c

LAUREAT w Ogólnopolskim Konkursie "Zuch" z matematyki - edycja roczna –  Malwina Lizurek kl. 1c

LAUREAT w Ogólnopolskim Konkursie "Zuch" z matematyki - edycja roczna – Bartosz Kasprzyczak kl. 1c

LAUREAT w Ogólnopolskim Konkursie "Zuch" z matematyki - edycja roczna –  Michał Duczmal kl. 2a

LAUREAT w Ogólnopolskim Konkursie "Zuch" z matematyki - edycja roczna –  Maciej Przybycień kl. 2a

LAUREATKA w Ogólnopolskim Konkursie "Zuch" z matematyki - edycja roczna –  Tamara Kuczyńska kl. 2b

LAUREATKA w Ogólnopolskim Konkursie "Zuch" z matematyki - edycja roczna – Olimpia Woźniak kl. 3b

LAUREAT w Ogólnopolskim Konkursie "Zuch" z matematyki - edycja roczna – Maksymilian Borgiei kl. 3b

LAUREATKA w Ogólnopolskim Konkursie "Zuch" z matematyki - edycja roczna – Małgorzata Wierzbicka kl. 3f

LAUREATKA w Ogólnopolskim Konkursie Synapsik "MEN" – Aleksandra Gawlica kl. 3e

LAUREAT w Ogólnopolskim Konkursie Synapsik "MEN" – Maksymilian Borgiel kl. 3b

LAUREAT w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego – Panda – sesja wiosenna – Tymoteusz Baran kl. 6a

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego – Panda – sesja wiosenna – Tymon Gądzik kl. 7c

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie EDI Panda z przyrody sesja jesienna - Julii Kierepko

II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim "O skrzydło Pegaza" - Oskar Rzeszut z kl. 7a

Laureatka I miejsca w Międzyszkolnym Konkursie "Mistrz inteligencji 2018" - Magdalena Kycler z kl. 7a

Finaliści Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Regionie SILESIA INCOGNITA 2018 - Błażej Babczyński, Magdalena Kycler z kl. 7a

LAUREAT  XVI Małej Olimpiady Matematycznej  - Jakub Durczyński z kl. 6b 

LAUREAT  w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym "Olimpus 2017"  - Jakub Durczyński z kl. 6b 

wyróżnienie - Mały OKR - eliminacje - Oskar Rzeszut z kl. 7a

II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Sztuki Recytatorskiej "Promuj Śląsk" -  Oskar Rzeszut z kl. 7a

Laureat I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim "Recytuje utwory Adama Mickiewicza" - Oskar Rzeszut z kl. 7a

III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym " Nudna Matematyka" - Magdalena Kycler kl. 7a\

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki dla szkół podstawowych - Magdalena Kycler kl.7a

Bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym Alfik Matematyczny 2017 - Magdalena Kycler kl.7a

Bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym "Alfik Matematyczny 2017" - Jakub Durczyński  kl.6b

Bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym "Alfik Matematyczny 2017"-  Przemysław Walter kl.5d

Dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym "Alfik Matematyczny 2017"- Julia Raczyńska kl.6a

II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego The Bat Kid –Magdalena Kycler kl.7a

Laureatka w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego Memory Master – Hanna Turska kl.5d

Laureat II stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego Memory Master-Jakub Durczyński kl.6b

Laureat II stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego Memory Master-Tymoteusz Baran kl.6a

Laureat II stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego Memory Master-Marcel Jeżmanowski kl.5a

Laureat II stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego Memory Master-Szymon Charabin kl.5c

Laureat II stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego Memory Master-Bartosz Kozłowski kl.5b

Laureat II stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego Memory Master- Kacper Gorczyca kl.4c

Laureatka III stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego Memory Master-Julia Kondla kl.4a

Laureatka III stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego Memory Master-Julia Kierepko kl.5d

Laureatka III stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego Memory Master- Aleksandra Zuchara kl.5d

Laureatka III stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego Memory Master- Anna Lorenz kl.5d

Laureatka III stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego Memory Master- Magdalena Kycler kl.7a

Laureat III stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego Memory Master- Jonasz Lebda kl.6b

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego Memory Master – Malwina Leszczorz kl.4

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego Memory Master –Karol Hegenbarth kl.5c

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego Memory Master – Małgorzata Tomczyk kl.5a

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego Memory Master – Michał Kania kl. 5c

III miejsce w Międzynarodowym Konkursie Programistycznym Baltie Christmas 2017 -  Sara Lech z kl. 1b

VI miejsce w Międzynarodowym Konkursie Programistycznym Baltie Christmas 2017 -  Sandra Szulc z kl. 6c

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego - Pingwin - sesja jesienna - Tymoteusz Baran  kl. 6a.

Laureat w Ogólnopolskim Konkursie "Początki świata, początki ludzkości" - Dawid Młynek  kl. 7a

Laureatka w Ogólnopolskim Konkursie "Początki świata, początki ludzkości" - Julia Kierepko z kl. 5d

I miejsce w V Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim "Po drugiej stronie tęczy" - wiersze Marii Konopnickiej - Tymon Augustyniak z kl. 1a.

III miejsce w V Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim "Po drugiej stronie tęczy" - wiersze Marii Konopnickiej - Maksymilian Borgiel z kl. 3b.

Laureatka w  XIV Wojewódzkim Konkursie Poezji Dziecięcej  -  Monika Swędzioł z kl. 4e.

Laureatka w  XIV Wojewódzkim Konkursie Poezji Dziecięcej  -  Alicja Manowska z kl. 4d.

Laureatka w  XIV Wojewódzkim Konkursie Poezji Dziecięcej  -  Magdalena Kycler z kl. 7a.

ARTYSTYCZNE

III miejsce – w Wojwódzkim Konkursie "Odzyskanie przez Polskę niepodległości w wierszu, pieśni i piosence" - Zespół wokalny „Bez zapowiedzi” w składzie: Alicja Stodulska, Anna Kalinowska, Julia Kuc, Julia Parczyk, Wiktoria Kopiecka, Lidia Drozdowska

I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Kocham Polskę" - Julia Kierepko 5d 

II miejsce ex aequo w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Kocham Polskę" - Bartosz Kowalczyk 4e i Anna Janda 4b

III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Kocham Polskę" - Jakub Rzepka 4a

Wyróżnienie w II Ogólnopolskim Konkursie Tańca Nowoczesnego SCHOOL DANCE - zespól taneczny Fratelli w składzie: Maja Banach, Amelia Banaś, Aleksandra Bierońska, Lena Cerowska, Gabriela Chomen, Ignacy Galusek, Dobromiła Kunysz, Magdalena Michalczyk, Natalia Mietluk, Małgorzata Moryson, Oliwier Szymkowiak, Emilia Wątroba, Alicja Ziółek z klasy 1d

Wyróżnienie w Konkursie Plastycznym "Mądry uczeń nie bazgrze po murach" - Marlena Warwas z kl. 4e

Wyróżnienie w Konkursie Plastycznym "Mądry uczeń nie bazgrze po murach" - Joanna Swędzioł z kl. 1b

Wyróżnienie w Konkursie Plastycznym "Mądry uczeń nie bazgrze po murach" - Monika Swędzioł z kl. 4e

Wyróżnienie w Konkursie Plastycznym "Mądry uczeń nie bazgrze po murach" - Maja Bittner z kl. 4e

Wyróżnienie w Konkursie Plastycznym "Mądry uczeń nie bazgrze po murach" - Karolina Mitura z kl. 4e

Wyróżnienie w Konkursie Plastycznym "Mądry uczeń nie bazgrze po murach" - Laura Wądołowska z kl. 4a

Wyróżnienie w Konkursie Plastycznym "Mądry uczeń nie bazgrze po murach" - Magdalena Kozij-Gulińska z kl. 4e

I miejsce w Konkursie Plastycznym "Plakat Antysmogowy" - Karolina Malik z kl. 6a

wyróżnienie w konkurs plastyczny o zasięgu miejskim "Ptaki, nasi skrzydlaci przyjaciele" - Alicja Zagożdżon 5d,

wyróżnienie w polsko-czeskim konkursie plastycznym "Żywiołaki" - Hania Turska 5a

SPORTOWE

I miejsce - w Mistrzostwach Katowic w pływaniu - Julia Kowalska 50m w stylu dowolnym
I miejsce - w Mistrzostwach Katowic w pływaniu – Michalina Thamm 50m w stylu klasycznym
I miejsce – w Mistrzostwach Katowic w pływaniu - Paulina Dorosińska – 50m w stylu motylkowym
I miejsce – w Mistrzostwach Katowic w pływaniu - Milena Thamm – 50m w stylu klasycznym

do góry