Szkoła Szachowa zaprasza!

gniadek3 szachy

Drodzy uczniowie i rodzice !!!

Zapraszamy na zajęcia SZKÓŁKI SZACHOWEJ.
Zajęcia odbywają się we WTORKI w 3 grupach:

GRUPA I  od 12:40 do 13:25
   GRUPA II od 13:35 do 14:20
   GRUPA III od 14:30 do 15:15

Nauka gry w szachy połączona z zabawą, ćwiczeniem pamięci, koncentracji i wyobraźni. Nauka podejmowania decyzji, odpowiedzialności za podjęte decyzje, wygrywania i przegrywania z zachowaniem szacunku do przeciwnika.

Pierwsze zajęcia już 22.09.
Pierwsze zajęcia mają charakter otwarty – zapraszamy wszystkich, którzy chcą spróbować.

Zapisy pod numerem tel. 607 246 835

W ramach zajęć koncentrujemy się na wszechstronnym rozwoju dzieci przy pomocy szachów: kształcenie pamięci, umiejętności trwałej koncentracji, wyobraźni, fantazji oraz myślenia logicznego i twórczego. Gra w szachy jest jednym z najbardziej skutecznych sposobów kształtowania i modelowania osobowości człowieka, szachy uczą rozwiązywania zadania w ograniczonym czasie.

Zwracamy dużą uwagę na kulturę osobistą (m.in. umiejętność przegrywania w warunkach stresu). Na zajęciach uczymy podstaw szachów (teoria debiutów, taktyka, strategia, końcówki), przekazujemy ogólną wiedzę o szachach (anegdoty, ciekawostki, filmy, sylwetki wybitnych szachistów), analizujemy partie i rozwiązujemy zadania szachowe.

Zajęcia odbywają się z zachowaniem najwyższych standardów higieniczno sanitarnych. Instruktor wyposażony jest w maseczkę i żel antybakteryjny. Sprzęt szachowy przed każdymi zajęciami jest dokładnie dezynfekowany!

Zapraszam również do zapoznania się ze stroną internetową poświęconą nauce szachów: www.atler.com.pl

z poważaniem
Tomasz Światłoch