Klasa pierwsza ukierunkowana na sport

Klasa pierwsza ukierunkowana na sport powstała przy współpracy Szkoły Podstawowej nr 33 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stanisława Ligonia w Katowicach z klubem UKS Karlik Katowice.

Uczniowie w tej klasie opłacają składkę członkowską w kwocie 44zł na miesiąc wpłacaną jednorazowo na cały semestr na konto klubu. Te środki finansowe są przeznaczone na sprzęt sportowy oraz opłaty związane z 3 dodatkowymi godzinami wychowania fizycznego (w tym 2 godziny basenu). Dla uczniów tej klasy organizujemy wewnątrzszkolne zawody pływackie z okazji Mikołaja oraz Dnia Dziecka, podczas których uczestnicy otrzymują dyplomy oraz mały upominek. Staramy się również by na koniec roku szkolnego każdy uczeń z klasy został symbolicznie nagrodzony za pracę włożoną w treningi.

O terminie ewentualnych testów sprawnościowych będziemy informować na stronie internetowej szkoły w zakładce REKRUTACJA.

klasa pierwsza 2020