Klasa czwarta o profilu pływanie

Klasa czwarta o profilu pływackim

Uczniowie klasy 4 o profilu pływackim opłacają składkę członkowską w wysokości 30 zł miesięcznie wpłacaną jednorazowo na cały semestr na konto klubu. Kwota ta jest przeznaczona na wyjazdy uczniów na zawody i opłaty startowe, zakup sprzętu pływackiego z którego korzystają uczniowie klasy podczas zajęć.

Ponadto jesteśmy organizatorem zawodów pływackich takich jak: Międzyklubowe Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Katowice „KARLIK”, Delfiniady Pływackiej dla szkół podstawowych, a także jesteśmy współorganizatorem Międzyszkolnej Ligi Pływackiej. Związane jest to z zakupem nagród, pucharów, statuetek, medali oraz dyplomów dla uczestników.

Zwiększona ilość godzin treningowych daje możliwość systematycznego monitorowania progresji wyników uzyskiwanych przez uczniów klasy. Staramy się również by na koniec roku szkolnego każdy uczeń z klasy otrzymał dyplom oraz drobny upominek jako nagrodę za pracę włożoną w treningi.

klasa czwarta 2020