Osiągnięcia uczniów SP-33 w roku szkolnym 2018/2019

PRZEDMIOTOWE

I miejsce w II Międzyszkolnym Konkursie „Mistrz inteligencji" - Paweł Stefurak z kl. 2b

II miejsce w II Międzyszkolnym Konkursie „Mistrz inteligencji" -  Daniel Mizgała z kl. 2b

I miejsce w Miejskim Konkursie Profilaktycznym komiks „Dbam o swoje bezpieczeństwo" - Hanna Data z kl. 3b

II miejsce w Miejskim Konkursie Profilaktycznym komiks „Dbam o swoje bezpieczeństwo" - Tymon Glib z kl. 3b

II miejsce w Miejskim Konkursie Ortograficznym „Mistrz Ortografii miasta Katowice 2019" - Milena Michalak z kl. 3b

Wyróżnienie w Miejskim Konkursie Recytatorskim „Mały OKR" -  Milena Hegenbarth z kl. 1b

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z matematyki - Magdalena Kycler z kl. 8a

Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z języka polskiego - Magdalena Kycler z kl. 8a

II miejsce w Międzynarodowym Konkursie Programistycznym Baltie Christmas 2018 -  Paweł Stefurak z kl. 2b

VIII miejsce w Międzynarodowym Konkursie Programistycznym Baltie Christmas 2018 -  Bartłomiej Moń z kl. 4a

Laureat w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym EDI PINGWIN przyroda sesja zimowa 2018r. - Julia Kierepko z kl. 6d

Laureat w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym EDI PINGWIN przyroda sesja zimowa 2018r. - Anna Lorenz z kl. 6d

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym EDI PINGWIN przyroda sesja zimowa 2018r. - Aneta Głowacka z kl. 6d

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym EDI PINGWIN przyroda sesja zimowa 2018r. - Aleksandra Wojton z kl. 6d

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym EDI PINGWIN przyroda sesja zimowa 2018r. - Ignacy Bolesta z kl. 6d

Laureat w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego – Pingwin  2018 – sesja jesienna  – Tymoteusz Baran z kl. 7a
 
I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Polskiej Poezji Religijnej "Pierścień św. Kingi" - Oskar Rzeszut z kl. 8a
 
II miejsce w XVIII Miejskim Konkursie Recytatorskim„Moja Ojczyzna Niepodległa" -  Milena Hegenbarth z kl. 1b
 
II miejsce w XXVII Wojewódzkim Konkursie Matematycznym "Nudna Matematyka" -  Magdalena Kycler z kl. 8a

III miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Sztuki Recytatorskiej "Promuj Śląsk" -  Oskar Rzeszut z kl. 8a

miejsce w VI Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim „Po drugiej stronie tęczy" - Milena Hegenbarth z kl. 1b

II miejsce w VI Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim „Po drugiej stronie tęczy" - Tymon Augustyniak z kl. 2a

Laureatka w  XV Wojewódzkim Konkursie Poezji Dziecięcej  -  Magdalena Kycler z kl. 8a

ARTYSTYCZNE

I miejsce w konkursie profilaktycznym - wykonanie KOMIKSU, organizowanym w ramach Miejskiego Programu Profilaktycznego „Bezpieczne Dziecko - Przyjaciel Sznupka" - Hanna Data z kl. III

I miejsce w konkursie profilaktycznym - wykonanie KOMIKSU, organizowanym w ramach Miejskiego Programu Profilaktycznego „Bezpieczne Dziecko - Przyjaciel Sznupka" - Oliwia Kaczmarek z kl. IV b

II miejsce w konkursie profilaktycznym - wykonanie KOMIKSU, organizowanym w ramach Miejskiego Programu Profilaktycznego „Bezpieczne Dziecko - Przyjaciel Sznupka" - Nadia Rój z kl. VI d

III miejsce w konkursie profilaktycznym - wykonanie KOMIKSU, organizowanym w ramach Miejskiego Programu Profilaktycznego „Bezpieczne Dziecko - Przyjaciel Sznupka" - Oliwia Zając z kl. V e

I miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym  „Bezpieczne Dziecko - Przyjaciel Szupka” - „Dbam o swoje bezpieczeństwo" - Oliwia Kaczmarek z kl. 4b

II miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym  „Bezpieczne Dziecko - Przyjaciel Szupka” – Plakat „Mam własne zdanie - wiem kiedy powiedzieć NIE " - Nadia Rój z kl. 6d

III miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym  „Bezpieczne Dziecko - Przyjaciel Szupka” – Plakat „Mam własne zdanie - wiem kiedy powiedzieć NIE " - Oliwia Zając z kl. 5e

I miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym „Muzeum Śląskie oczami dziecka" - Olga Warwas z kl. 4e

Wyróżnienia w Miejskim Konkursie Plastycznym „Muzeum Śląskie oczami dziecka" -  Maja Stasiak 4d, Szymon Świtała 4b, Rafał Szlosarek 4a

Kwalifikacje do wystawy w Miejskim Konkursie Plastycznym „Muzeum Śląskie oczami dziecka" - Kinga Dąbrowska 4d, Tymoteusz Dziedzina 4a. Kacper Furtak 4a, Tomasz Świerkosz 4e.

I miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym „eCOPaka - Szczyt Klimatyczny COP24 w Katowicach" - Matylda Drozdowska, Maja Marczuk, Monika Swędzioł z kl. 5e

II miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym „eCOPaka - Szczyt Klimatyczny COP24 w Katowicach" - Julia Kierepko z klasy z kl. 6d, Hanna Turska,  Anna Wylecioł , Natalia Kapczyńska z kl. 6a, Karolina Mitura z kl. 5e

Laureat w Miejskim Konkursie Plastycznym „Niepodległość w sercach Polaków" - Jakub Rzepka z kl. 5a

miejsce w Wojewódzkim Konkursie „1. 2. 3.  - Polska". Konkurs na spot promujący wartości patriotyczne - Leonard Laskowski z kl. 8c

III miejsce w Wojewódzkim Konkursie „Pocztówka na sto lat  - moja Niepodległa" - Julia Kierepko z kl. 6c

miejsce w Miejskim Konkursie „Witosa z bliska i z daleka - osiedle w dziecięcych oczach" - Marta Zięba z kl. 1b

III miejsce w Miejskim Konkursie „Witosa z bliska i z daleka - osiedle w dziecięcych oczach" -  Hanna Data z kl. 3b

III miejsce w Miejskim Konkursie „Witosa z bliska i z daleka - osiedle w dziecięcych oczach" -  Milena Michalik z kl. 3b

SPORTOWE

do góry