Osiągnięcia uczniów SP-33 w roku szkolnym 2018/2019

PRZEDMIOTOWE

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Informatycznym "Orzeł informatyczny" - Bartosz Brożyna z kl. 4f

Laureatka w Ogólnopolskim Konkursie „Zuch" - edycja roczna – Hanna Jakubowska kl. 1c

Laureatka w Ogólnopolskim Konkursie „Synapsik MEN" dla klas 1 –  Hanna Jakubowska kl. 1c

Laureat w Ogólnopolskim Konkursie „Synapsik MEN" dla klas 1 –  Tadeusz Nowak z kl. 1c

Laureat w Ogólnopolskim Konkursie „Synapsik MEN" dla klas 1 – Antoni Błach kl. 1c

Laureatka w Ogólnopolskim Konkursie „Synapsik MEN" dla klas 1 –  Michał Cąpała kl. 1e

Laureatka w Ogólnopolskim Konkursie „Zuch" - edycja roczna – Zuzanna Cesarz kl. 1c

Laureatka w Ogólnopolskim Konkursie „Zuch" - edycja roczna –  Cezary Wnuk kl. 1e

Laureat w Ogólnopolskim Konkursie „Synapsik MEN" dla klas 2 – Paweł Stefurak kl. 2b

Laureat w Ogólnopolskim Konkursie „Zuch" z j. polskiego - edycja roczna – Paweł Stefurak kl. 2b

Laureat w Ogólnopolskim Konkursie „Zuch" z matematyki - edycja roczna – Paweł Stefurak kl. 2b

Laureatka w Ogólnopolskim Konkursie Literackim – „Popisz się talentem"2019  – Kinga Książek kl. 1 c

Laureat w Ogólnopolskiej Olimpiadzie „Olimpusek" z Matematyki – sesja wiosenna - Paweł Stefurak z kl. 2b

Laureat w Ogólnopolskiej Olimpiadzie „Olimpusek" z Języka Angielskiego – sesja wiosenna - Paweł Stefurak z kl. 2b

Laureat w Ogólnopolskiej Olimpiadzie „Olimpusek" z Języka Angielskiego – sesja wiosenna - Oliwier Skarżyński z kl. 3b

Laureatka  II stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Leksykalnym z Języka Angielskiego - MEMORY MASTER - sesja wiosenna – Weronika Wieczorek kl.4c

Laureatka  II stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Leksykalnym z Języka Angielskiego - MEMORY MASTER - sesja wiosenna – Małgorzata Kycler kl.4d

Laureatka  II stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Leksykalnym z Języka Angielskiego - MEMORY MASTER - sesja wiosenna – Hanna Turska kl.6a

Laureatka  II stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Leksykalnym z Języka Angielskiego - MEMORY MASTER - sesja wiosenna - Julia Kierepko kl.6d

Laureat  II stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Leksykalnym z Języka Angielskiego - MEMORY MASTER - sesja wiosenna– Marcel Jeżmanowskikl.6a

Laureatka  III stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Leksykalnym z Języka Angielskiego - MEMORY MASTER - sesja wiosenna – Karolina Basa kl.4d

Laureat  III stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Leksykalnym z Języka Angielskiego - MEMORY MASTER - sesja wiosenna – Kacper Gorczyca kl.5c

Laureatka  III stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Leksykalnym z Języka Angielskiego - MEMORY MASTER - sesja wiosenna – Małgorzata Tomczyk kl.6a

Laureat  III stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Leksykalnym z Języka Angielskiego - MEMORY MASTER - sesja wiosenna – Tymoteusz Baran kl.7a

Laureatka  III stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Leksykalnym z Języka Angielskiego - MEMORY MASTER - sesja wiosenna – Małgorzata Kycler  kl.8a

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Leksykalnym z Języka Angielskiego - MEMORY MASTER - sesja wiosenna – Aleksandra Gawlica kl.4a

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Leksykalnym z Języka Angielskiego - MEMORY MASTER - sesja wiosenna – Paulina Szebestik kl.4f

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Leksykalnym z Języka Angielskiego - MEMORY MASTER - sesja wiosenna – Maciej Charabin kl.4d

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Leksykalnym z Języka Angielskiego - MEMORY MASTER - sesja wiosenna – Agata Rymoniak  kl.4d

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Leksykalnym z Języka Angielskiego - MEMORY MASTER - sesja wiosenna – Maja Marciniak kl.5a

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Leksykalnym z Języka Angielskiego - MEMORY MASTER - sesja wiosenna – Anna Lorenz kl.6d

Laureat III stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Leksykalnym z Języka Angielskiego - MEMORY MASTER - sesja jesienna - Karol Hegenbarth kl. 6 c

Laureat II stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Leksykalnym z Języka Angielskiego - MEMORY MASTER - sesja wiosenna - Szymon Charabin kl. 6 c

Laureatka w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego – EDI PANDA – sesja wiosenna  – Weronika Wieczorek kl. 4 c

 Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego – EDI PANDA – sesja wiosenna - Julia Kierepko kl. 6 d

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie EDI PANDA z języka polskiego - Magdalena Kycler z kl. 8a

I miejsce w Wojewódzkim Międzyszkolnym Turnieju p.t. "Jestem przyjacielem zwierząt- znam je, szanuję i chronię" -  Anna Lorenz i Aleksandra Wojton kl. 6d

III miejsce w Wojewódzkim Międzyszkolnym Turnieju p.t. "Jestem przyjacielem zwierząt- znam je, szanuję i chronię" - Aneta Głowacka i Aleksandra Zuchara klasa 6d

Wyróżnienie  w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym EKO  PLANETA 2019r. - Julia Kierepko  

II miejsce w Grze Miejskiej "Św. Jan Paweł II naszym przewodnikiem" - Łukasz Hetman z kl. 7a, Bartłomiej Janda z kl. 8a, Dawid Kwartnik z kl. 8a

Laureat w Ogólnopolskim Konkursie „Zuch" z matematyki - edycja semestralna – Paweł Stefurak z kl. 2b

Laureat w Ogólnopolskim Konkursie „Zuch" z matematyki - edycja semestralna –  Daniel Mizgała z kl. 2b

I miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej z przyrody sesja zimowa 2019 - Aneta Głowacka z kl. 6d

I miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej z przyrody sesja zimowa 2019 - Anna Lorenz z kl. 6d

I miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej z przyrody sesja zimowa 2019 - Aleksandra Wojton z kl. 6d

Laureat w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej z przyrody sesja zimowa 2019 - Alicja Zagożdżon z kl. 6d

Laureat w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej z przyrody sesja zimowa 2019 - Przemysław Waltar z kl. 6d

Laureat w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej z przyrody sesja zimowa 2019 - Jakub Dombek z kl. 6d

Laureat w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej z przyrody sesja zimowa 2019 - Bartłomiej Moń z kl.4

Laureat w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej z przyrody sesja zimowa 2019 - Mateusz Maltazar z kl.4

I miejsce w kategorii: turniej recytatorski klasy VII, VIII i gimnazjum w Eliminacjach Miejskich konkursu „Mały OKR” -  Oskar Rzeszut z kl. 8a

Wyróżnienie w Eliminacjach Regionalnych Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów „Mały OKR”-  Oskar Rzeszut z kl. 8a

I miejsce w II Międzyszkolnym Konkursie „Mistrz inteligencji" - Paweł Stefurak z kl. 2b

II miejsce w II Międzyszkolnym Konkursie „Mistrz inteligencji" -  Daniel Mizgała z kl. 2b

I miejsce w Miejskim Konkursie Profilaktycznym komiks „Dbam o swoje bezpieczeństwo" - Hanna Data z kl. 3b

II miejsce w Miejskim Konkursie Profilaktycznym komiks „Dbam o swoje bezpieczeństwo" - Tymon Glib z kl. 3b

II miejsce w Miejskim Konkursie Ortograficznym „Mistrz Ortografii miasta Katowice 2019" - Milena Michalak z kl. 3b

Wyróżnienie w Miejskim Konkursie Recytatorskim „Mały OKR" -  Milena Hegenbarth z kl. 1b

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z matematyki - Magdalena Kycler z kl. 8a

Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z języka polskiego - Magdalena Kycler z kl. 8a

II miejsce w Międzynarodowym Konkursie Programistycznym Baltie Christmas 2018 -  Paweł Stefurak z kl. 2b

VIII miejsce w Międzynarodowym Konkursie Programistycznym Baltie Christmas 2018 -  Bartłomiej Moń z kl. 4a

III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego w słuchaniu ze zrozumieniem - THE BAT KID 2018 – Mateusz Wach z kl. 4 d

III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego w słuchaniu ze zrozumieniem - THE BAT KID 2018 – Tymoteusz Baran z kl. 7a

Laureat w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym EDI PINGWIN przyroda sesja zimowa 2018r. - Julia Kierepko z kl. 6d

Laureat w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym EDI PINGWIN przyroda sesja zimowa 2018r. - Anna Lorenz z kl. 6d

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym EDI PINGWIN przyroda sesja zimowa 2018r. - Aneta Głowacka z kl. 6d

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym EDI PINGWIN przyroda sesja zimowa 2018r. - Aleksandra Wojton z kl. 6d

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym EDI PINGWIN przyroda sesja zimowa 2018r. - Ignacy Bolesta z kl. 6d

Laureatka  w Ogólnopolskim Konkursie Leksykalnym z Języka Angielskiego - MEMORY MASTER - sesja jesienna – Hanna Turska kl.6a

Laureatka  II stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Leksykalnym z Języka Angielskiego - MEMORY MASTER - sesja jesienna – Weronika Wieczorek kl. 4 c

Laureatka II stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Leksykalnym z Języka Angielskiego - MEMORY MASTER - sesja jesienna – Julia Kondla kl.5a

Laureatka  II stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Leksykalnym z Języka Angielskiego - MEMORY MASTER - sesja jesienna- Julia Kierepko kl.6d

Laureat II stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Leksykalnym z Języka Angielskiego - MEMORY MASTER - sesja jesienna – Marcel Jeżmanowski kl.6a

Laureat II stopnia  w Ogólnopolskim Konkursie Leksykalnym z Języka Angielskiego - MEMORY MASTER - sesja jesienna – Jakub Durczyński kl.7a

Laureatka III stopnia  w Ogólnopolskim Konkursie Leksykalnym z Języka Angielskiego - MEMORY MASTER - sesja jesienna – MałgorzataKycler kl. 4 d

Laureat III stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Leksykalnym z Języka Angielskiego - MEMORY MASTER - sesja jesienna – Mateusz Wach kl. 4 d

Laureatka  III stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Leksykalnym z Języka Angielskiego - MEMORY MASTER - sesja jesienna – Karolina Basa kl. 4 d

Laureat III stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Leksykalnym z Języka Angielskiego - MEMORY MASTER - sesja jesienna – Kacper Gorczyca kl. 5c

Laureat III stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Leksykalnym z Języka Angielskiego - MEMORY MASTER - sesja jesienna – Tymoteusz Baran kl.7a

Laureat III stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Leksykalnym z Języka Angielskiego - MEMORY MASTER - sesja jesienna – Jonasz Lebda kl.7a

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Leksykalnym z Języka Angielskiego - MEMORY MASTER - sesja jesienna – Kinga Dąbrowska kl.4d

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Leksykalnym z Języka Angielskiego - MEMORY MASTER - sesja jesienna – Anna Lorenz  kl.6d

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Leksykalnym z Języka Angielskiego - MEMORY MASTER - sesja jesienna – Magdalena Kycler kl.8a

Laureat w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego – Pingwin  2018 – sesja jesienna  – Tymoteusz Baran z kl. 7a
 
I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Polskiej Poezji Religijnej "Pierścień św. Kingi" - Oskar Rzeszut z kl. 8a
 
II miejsce w XVIII Miejskim Konkursie Recytatorskim„Moja Ojczyzna Niepodległa" -  Milena Hegenbarth z kl. 1b
 
II miejsce w XXVII Wojewódzkim Konkursie Matematycznym "Nudna Matematyka" -  Magdalena Kycler z kl. 8a

III miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Sztuki Recytatorskiej "Promuj Śląsk" -  Oskar Rzeszut z kl. 8a

miejsce w VI Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim „Po drugiej stronie tęczy" - Milena Hegenbarth z kl. 1b

II miejsce w VI Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim „Po drugiej stronie tęczy" - Tymon Augustyniak z kl. 2a

Laureatka w  XV Wojewódzkim Konkursie Poezji Dziecięcej  -  Magdalena Kycler z kl. 8a

ARTYSTYCZNE

Laureat w XII Ogólnopolskim Przeglądzie Amatorskich Filmów Uczniowskich "Młode Albatrosy 2019" - Leonard Laskowski z kl. 8c 

I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla Świetlic Szkolnych „Ginące zawody" - Hanna Data z kl. 3b

Nagroda Publiczności w IV Przeglądzie i Konkursie Spotów Profilaktycznych „Jestem sobą, szanuję innych" w ramach V katowickiego Święta Profilaktyki Katowice 2019 - Leonard Laskowski z kl. 8c i Oskar Laskowski z kl. 5d

I miejsce w konkursie profilaktycznym - wykonanie KOMIKSU, organizowanym w ramach Miejskiego Programu Profilaktycznego „Bezpieczne Dziecko - Przyjaciel Sznupka" - Hanna Data z kl. 3b

I miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym  „Bezpieczne Dziecko - Przyjaciel Szupka” - „Dbam o swoje bezpieczeństwo" - Oliwia Kaczmarek z kl. 4b

II miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym  „Bezpieczne Dziecko - Przyjaciel Szupka” – Plakat „Mam własne zdanie - wiem kiedy powiedzieć NIE " - Nadia Rój z kl. 6d

III miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym  „Bezpieczne Dziecko - Przyjaciel Szupka” – Plakat „Mam własne zdanie - wiem kiedy powiedzieć NIE " - Oliwia Zając z kl. 5e

I miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym „Muzeum Śląskie oczami dziecka" - Olga Warwas z kl. 4e

Wyróżnienia w Miejskim Konkursie Plastycznym „Muzeum Śląskie oczami dziecka" -  Maja Stasiak 4d, Szymon Świtała 4b, Rafał Szlosarek 4a

Kwalifikacje do wystawy w Miejskim Konkursie Plastycznym „Muzeum Śląskie oczami dziecka" - Kinga Dąbrowska 4d, Tymoteusz Dziedzina 4a. Kacper Furtak 4a, Tomasz Świerkosz 4e.

I miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym „eCOPaka - Szczyt Klimatyczny COP24 w Katowicach" - Matylda Drozdowska, Maja Marczuk, Monika Swędzioł z kl. 5e

II miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym „eCOPaka - Szczyt Klimatyczny COP24 w Katowicach" - Julia Kierepko z klasy z kl. 6d, Hanna Turska,  Anna Wylecioł , Natalia Kapczyńska z kl. 6a, Karolina Mitura z kl. 5e

Laureat w Miejskim Konkursie Plastycznym „Niepodległość w sercach Polaków" - Jakub Rzepka z kl. 5a

miejsce w Wojewódzkim Konkursie „1. 2. 3.  - Polska". Konkurs na spot promujący wartości patriotyczne - Leonard Laskowski z kl. 8c

III miejsce w Wojewódzkim Konkursie „Pocztówka na sto lat  - moja Niepodległa" - Julia Kierepko z kl. 6c

miejsce w Miejskim Konkursie „Witosa z bliska i z daleka - osiedle w dziecięcych oczach" - Marta Zięba z kl. 1b

III miejsce w Miejskim Konkursie „Witosa z bliska i z daleka - osiedle w dziecięcych oczach" -  Hanna Data z kl. 3b

III miejsce w Miejskim Konkursie „Witosa z bliska i z daleka - osiedle w dziecięcych oczach" -  Milena Michalik z kl. 3b

SPORTOWE

II miejsca Mistrzostwa Śląska na dystansie 50m stylem klasycznym - Milena Thamm

III miejsce Mistrzostwa Śląska na dystansie 100m stylem klasycznym - Milena Thamm

III miejsce Mistrzostwa Śląska na dystansie 50m stylem grzbietowym - Maksymilian Borgiel

I miejsce Liga Klubów Śląskich na dystansie 200m stylem motylkowym - Milena Thamm

II miejsce Liga Klubów Śląskich na dystansie 50m stylem klasycznym - Milena Thamm

I miejsce II Międzyklubowe Zawody Pływackie Karlik 2018 na dystansie 100m stylem dowolnym - Piotr Janeczko

I miejsce II Międzyklubowe Zawody Pływackie Karlik 2018 na dystansie 50m stylem grzbietowym - Adam Rosa

I miejsce II Międzyklubowe Zawody Pływackie Karlik 2018 na dystansie 100m stylem dowolnym - Jakub Wróblewski

I miejsce II Międzyklubowe Zawody Pływackie Karlik 2018 na dystansie 100m stylem grzbietowym - Oliwia Kalaga

I miejsce II Międzyklubowe Zawody Pływackie Karlik 2018 na dystansie 100m stylem motylkowym - Oliwia Kalaga

I miejsce II Międzyklubowe Zawody Pływackie Karlik 2018 na dystansie 100m stylem zmiennym - Milena Thamm

I miejsce II Międzyklubowe Zawody Pływackie Karlik 2018 na dystansie 50m stylem motylkowym - Milena Thamm

I miejsce II Międzyklubowe Zawody Pływackie Karlik 2018 na dystansie 100m stylem motylkowym - Milena Thamm

II miejsce II Międzyklubowe Zawody Pływackie Karlik 2018 na dystansie 100m stylem dowolnym - Maksymilian Borgiel

II miejsce II Międzyklubowe Zawody Pływackie Karlik 2018 na dystansie 100m stylem dowolnym - Jakub Czerwonka

II miejsce II Międzyklubowe Zawody Pływackie Karlik 2018 na dystansie 50m stylem klasycznym - Bartosz Palacz

II miejsce II Międzyklubowe Zawody Pływackie Karlik 2018 na dystansie 100m stylem klasycznym - Bartosz Palacz

II miejsce II Międzyklubowe Zawody Pływackie Karlik 2018 na dystansie 50m stylem dowolnym - Michał Proksa

II miejsce II Międzyklubowe Zawody Pływackie Karlik 2018 na dystansie 100m stylem dowolnym - Michał Proksa 

II miejsce II Międzyklubowe Zawody Pływackie Karlik 2018 na dystansie 50m stylem grzbietowym - Michał Proksa

II miejsce II Międzyklubowe Zawody Pływackie Karlik 2018 na dystansie 100m stylem zmiennym - Oskar Zając

II miejsce II Międzyklubowe Zawody Pływackie Karlik 2018 na dsytansie 50m stylem grzbietowym - Anna Bańdura

II miejsce II Międzyklubowe Zawody Pływackie Karlik 2018 na dystansie 100m stylem zmiennym - Otylia Bartoszek

II miejsce II Międzyklubowe Zawody Pływackie Karlik 2018 na dystansie 50m stylem grzbietowym - Oliwia Kalaga

II miejsce II Międzyklubowe Zawody Pływackie Karlik 2018 na dystansie 50m stylem motylkowym - Weronika Kolakowska

II miejsce II Międzyklubowe Zawody Pływackie Karlik 2018 na dystansie 50m stylem dowolnym - Julia Kowalska

II miejsce II Międzyklubowe Zawody Pływackie Karlik 2018 na dystansie 100m stylem grzbietowym - Alicja Manowska

II miejsce II Międzyklubowe Zawody Pływackie Karlik 2018 na dystansie 50m stylem klasycznym - Michalina Thamm

II miejsce II Międzyklubowe Zawody Pływackie Karlik 2018 na dystansie 100m stylem klasycznym - Anna Węgrzyn

III miejsce II Międzyklubowe Zawody Pływackie Karlik 2018 na dystansie 100m stylem grzbietowym - Oliwia Zając

III miejsce II Międzyklubowe Zawody Pływackie Karlik 2018 na dystansie 100m stylem klasycznym - Paulina Strzelecka

III miejsce II Międzyklubowe Zawody Pływackie Karlik 2018 na dystansie 100m stylem grzbietowym - Piotr Janeczko

III miejsce II Międzyklubowe Zawody Pływackie Karlik 2018 na dystansie 50m stylem grzbietowym - Oskar Laskowski

III miejsce II Międzyklubowe Zawody Pływackie Karlik 2018 na dystansie 100m stylem dowolnym - Dawid Oleś

III miejsce II Międzyklubowe Zawody Pływackie Karlik 2018 na dystansie 100m stylem klasycznym - Franciszek Włosiński

III miejsce II Międzyklubowe Zawody Pływackie Karlik 2018 na dystansie 100m stylem dowolnym - Oskar Zając

III miejsce II Międzyklubowe Zawody Pływackie Karlik 2018 na dystansie 100m stylem grzbietowym - Anna Bańdura

III miejsce II Międzyklubowe Zawody Pływackie Karlik 2018 na dystansie 100m stylem dowolnym - Weronika Kolakowska

III miejsce II Międzyklubowe Zawody Pływackie Karlik 2018 na dystansie 100m stylem grzbietowym - Alicja Manowska

III miejsce II Międzyklubowe Zawody Pływackie Karlik 2018 na dystansie 50m stylem grzbietowym - Iga Stocka

III miejsce II Międzyklubowe Zawody Pływackie Karlik 2018 na dystansie 100m stylem grzbietowym - Iga Stocka

III miejsce II Międzyklubowe Zawody Pływackie Karlik 2018 na dystansie 50m stylem klasycznym - Anna Węgrzyn

II miejsce IX Zabrzański Miting Pływacki na dystansie 50m stylem grzbietowym - Julia Kowalska

III miejsce IX Zabrzański Miting Pływacki na dystansie 50m stylem grzbietowym - Alicja Manowska

III miejsce IX Zabrzański Miting Pływacki na dystansie 50m stylem grzbietowym - Michał Proksa

III miejsce IX Zabrzański Miting Pływackina na dystansie 50m stylem klasycznym - Szymon Piwowarski

I miejsce Mistrzostwa Katowic Szkół Podstawowych na dystansie 100m stylem klasycznym - Milena Thamm

I miejsce Mistrzostwa Katowic Szkół Podstawowych na dystansie 50m stylem grzbietowym - Weronika Jaksik

II miejsce Mistrzostwa Katowic Szkół Podstawowych na dystansie 50m stylem grzbietowym - Maksymilian Borgiel

II miejsce Mistrzostwa Katowic Szkół Podstawowych na dystansie 50m stylem klasycznym - Piotr Janeczko

II miejsce Mistrzostwa Katowic Szkół Podstawowych na dystansie 100m stylem grzbietowym - Jakub Kalamłacki

II miejsce Mistrzostwa Katowic Szkół Podstawowych na dystansie 50m stylem dowolnym - Jakub Rusin

III miejsce Mistrzostwa Katowic Szkół Podstawowych na dystansie 50m stylem grzbietowym - Iga Stocka

III miejsce Mistrzostwa Katowic Szkół Podstawowych na dystansie 50m stylem dowolnym - Alicja Manowska

III miejsce Mistrzostwa Katowic Szkół Podstawowych na dystansie 50m stylem dowolnym - Michał Proksa

III miejsce Mistrzostwa Katowic Szkół Podstawowych na dystansie 100m stylem zmiennym - Anna Węgrzyn

III miejsce Mistrzostwa Katowic Szkół Podstawowych na dystansie 100m stylem grzbietowym - Oliwia Kalaga

III miejsce Mistrzostwa Katowic Szkół Podstawowych na dystansie 100m stylem dowolnym - Tymon Gądzik

6 miejsce w Mistrzostwach Śląska Dzieci w szpadzie - Maja Maślanka z kl. 5

7 miejsce w Mistrzostwach Śląska Dzieci w szpadzie - Dominika Bierońska z kl. 6b
 
7 miejsce w Mistrzostwach Śląska Dzieci w szpadzie - Otylia Bartoszek z kl. 6b

Wicemistrzostwo Polski w finałach czwartków lekkoatletycznych na 300m - Milena Thamm

Mistrzostwo Śląska Młodzików na 600m - Milena Thamm

Mistrzostwo Śląska w Biegach Przełajowych Młodzików na 1000m - Milena Thamm

II miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Biegach Przełajowych na 1500m - Milena Thamm

Wicemistrzostwo Śląska w pływaniu na 50m stylem klasycznym - Milena Thamm

II miejsce w Grand Prix Polski w Aquathlonie - Milena Thamm

Powołanie do Kadry Narodowej Młodzika w pływaniu - Milena Thamm

I miejsce w XVII Edycji Młodzieżowych Biegów Przełajowych o Puchar Dyrektora MOSiR Mysłowice - Malwina Thamm

I miejsce w XVII Edycji Młodzieżowych Biegów Przełajowych o Puchar Dyrektora MOSiR Mysłowice - Michalina Thamm

I miejsce w XVII Edycji Młodzieżowych Biegów Przełajowych o Puchar Dyrektora MOSiR Mysłowice - Milena Thamm

do góry