Osiągnięcia uczniów SP-33 w roku szkolnym 2019/2020

PRZEDMIOTOWE

III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego THE BAT KID  – Tymoteusz Baran kl.8a

V miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego THE BAT KID  – Dominika Bierońska kl.7b

VIII miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego THE BAT KID  – Łukasz Hetman kl.8a

Wyróżnienie w  Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego  FORGET-ME-NOT –Julia Kondla kl.6a

Wyróżnienie w  Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego  FORGET-ME-NOT –Weronika Sieradzka kl.6e

Wyróżnienie w  Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego  FORGET-ME-NOT –Jakub Wieszała kl.6b

Laureatka II stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Leksykalnym z Języka Angielskiego – MEMORY MASTER – sesja jesienna-  Małgorzata Kycler kl.5d

Laureatka II stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Leksykalnym z Języka Angielskiego – MEMORY MASTER – sesja jesienna- Julia Kondla kl.6a

Laureat II stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Leksykalnym z Języka Angielskiego – MEMORY MASTER – sesja jesienna- Marcel Jeżmanowski kl.7d

Laureatka III stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Leksykalnym z Języka Angielskiego – MEMORY MASTER – sesja jesienna-  Weronika Wieczorek kl.5c

Laureatka III stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Leksykalnym z Języka Angielskiego – MEMORY MASTER – sesja jesienna-  Hanna Turska kl.7d

Laureat III stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Leksykalnym z Języka Angielskiego – MEMORY MASTER – sesja jesienna- Kacper Gorczyca kl.6c

Laureat III stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Leksykalnym z Języka Angielskiego – MEMORY MASTER – sesja jesienna- Tymoteusz Baran kl.8a

Laureat III stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Leksykalnym z Języka Angielskiego – MEMORY MASTER – sesja jesienna- Jonasz Lebda kl.8a

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Leksykalnym z Języka Angielskiego – MEMORY MASTER – sesja jesienna – Oliwer Skarżyński kl.4b

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Leksykalnym z Języka Angielskiego – MEMORY MASTER – sesja jesienna – Jakub Wieszała kl.6b

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Leksykalnym z Języka Angielskiego – MEMORY MASTER – sesja jesienna – Kamil Dyrcz kl.8a

Bardzo dobry  wynik w  Międzynarodowym Konkursie KANGUR MATEMATYCZNY 2020 -  Emil Kolaczek z kl. 4b

Bardzo dobry  wynik w  Międzynarodowym Konkursie KANGUR MATEMATYCZNY 2020 -   Małgorzata Kycler z kl. 5b

Wyróżnienie  w  Międzynarodowym Konkursie KANGUR MATEMATYCZNY 2020 -   Daniel Mizgała z kl. 3b

Wyróżnienie  w  Międzynarodowym Konkursie KANGUR MATEMATYCZNY 2020 -   Tamara Kuczyńska z kl. 4b

Wyróżnienie  w  Międzynarodowym Konkursie KANGUR MATEMATYCZNY 2020 -   Aleksandra Gawlica z kl. 5a

Wyróżnienie  w  Międzynarodowym Konkursie KANGUR MATEMATYCZNY 2020 -   Kalina Kolaczek z kl. 5c

Wyróżnienie  w  Międzynarodowym Konkursie KANGUR MATEMATYCZNY 2020 -   Mateusz Łata z kl. 5f

Wyróżnienie  w  Międzynarodowym Konkursie KANGUR MATEMATYCZNY 2020 -   Rafał Węgrzyn z kl. 6d

Wyróżnienie  w  Międzynarodowym Konkursie KANGUR MATEMATYCZNY 2020 -   Michał Kania  z kl. 7d

Laureat w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym EDI PANDA biologia - Bartłomiej Moń z kl. 5a

Laureatka w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym EDI PANDA przyroda -  Julia Mrozińska z kl. 4b

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym EDI PANDA biologia - Jakub Obelnicki z kl. 7b

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym EDI PANDA przyroda - Emil Kolaczek z kl. 4b

Laureata w Ogólnopolskim Konkursie „Zuch" - edycja semestralna –  Magdalena Wierzbicka z kl. 1a

Laureat w Ogólnopolskim Konkursie „Zuch" - edycja semestralna –  Antoni Jekel z kl. 1a

Laureatka w Ogólnopolskim Konkursie „Zuch" - edycja semestralna –  Wiktoria Majda z kl. 1a

Laureatka w Ogólnopolskim Konkursie „Zuch" - edycja semestralna –  Wiktoria Wilczek z kl. 1a

Laureatka w Ogólnopolskim Konkursie „Zuch" - edycja semestralna –  Weronika Wawok z kl. 1b

Laureatka w Ogólnopolskim Konkursie „Zuch" - edycja semestralna –  Aleksandra Abram z kl. 1b

Laureatka w Ogólnopolskim Konkursie „Zuch" - edycja semestralna –  Julia Broniek z kl. 1b

Laureat w Ogólnopolskim Konkursie „Zuch" - edycja semestralna –  Piotr Cieśla z kl. 1b

Laureatka w Ogólnopolskim Konkursie „Zuch" - edycja semestralna –  Julia Sendela z kl. 1d

Laureat w Ogólnopolskim Konkursie „Zuch" - edycja semestralna – Kacper Pacak z kl. 3b

Laureat w Ogólnopolskim Konkursie „Zuch" - edycja semestralna – Łukasz Kwiatkowski z kl. 3b

Laureatka w Ogólnopolskim Konkursie „Zuch" - edycja semestralna – Zofia Rak z kl. 3c

Laureatka w Ogólnopolskim Konkursie „Zuch" - edycja semestralna – Dorota Waltar z kl. 3c

Laureatka w Ogólnopolskiej Olimpiadzie z Matematyki "Olimpus" - Kalina Kolaczek z kl. 5c
 
Laureat w Ogólnopolskiej Olimpiadzie wiedzy o Janie Pawle II "Olimpus" - Łukasz Hetman z kl. 8a

Bardzo dobry  wynik w  Internetowym Ogólnopolskim Konkursie Max Matematyczny 2020 - Paweł Stefurak z kl. 3b

Bardzo dobry  wynik w  Internetowym Ogólnopolskim Konkursie Max Matematyczny 2020 -   Antonina Kunysz kl. 5a

Bardzo dobry  wynik w  Internetowym Ogólnopolskim Konkursie Max Matematyczny 2020 - Aneta Głowacka z kl. 7c

Bardzo dobry  wynik w  Internetowym Ogólnopolskim Konkursie Max Matematyczny 2020 - Julia Kierepko z kl. 7d

Dobry  wynik w  Internetowym Ogólnopolskim Konkursie Max Matematyczny 2020 - Maciej Przybycień z kl. 4a

Dobry  wynik w  Internetowym Ogólnopolskim Konkursie Max Matematyczny 2020 - Mateusz Maltazar z kl. 5b

Dobry  wynik w  Internetowym Ogólnopolskim Konkursie Max Matematyczny 2020 - Borys Szwaczka z kl. 5b

Laureat w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z języka polskiego - Julia Kierepko z kl.7d

Laureat w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z matematyki - Jakub Durczyński z kl. 8a

I miejsce w XVIII Wojewódzkim Konkursie Matematycznym „Bajkowe Zadania” – Paweł Stefurak z kl. 3b

Wyróżnienie w XVIII Wojewódzkim Konkursie Matematycznym „Bajkowe Zadania” – Tomasz Kornaś z kl. 3c

Laureatka  Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej z Biologii  OLIMPUS sesja jesienna 2019 - Julia Kondla klasa z kl. 6a

Wyróżnienie w Ogólnopolskiej Stypendiadzie Wczesnoszkolnej 2019 - „Ortografek” -  Zofia Rak z kl. 3 c

Wyróżnienie w Ogólnopolskiej Stypendiadzie  Wczesnoszkolnej 2019 - „Ortografek” -  Patrycja Duda z kl. 3a

III miejsce w Międzynarodowym Konkursie Programistycznym Baltie Christmas 2019  -  Łukasz Kwiatkowski z kl. 3b

Laureat w X Ogólnopolskim Konkursie „Synapsik MEN" dla klas 2 –  edycja jesienna - Michał Cąpała z kl.2e

Laureat w X Ogólnopolskim Konkursie „Synapsik MEN" dla klas 2 – edycja jesienna - Antoni Błach kl. 2c

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego "Forget-Me-Not" -  edycja jesienna 2019 - Weronika Sieradzka z kl. 6e

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego "Forget-Me-Not" -  edycja jesienna 2019 - Julia Kondla z kl. 6a

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego "Forget-Me-Not" -  edycja jesienna 2019 - Jakub Wieszała z kl. 6b

Laureat w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego – EDI PINGWIN – sesja jesienna  – Tymoteusz Baran z kl.8a

Bardzo dobry wynik  - III miejsce w województwie śląskim w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Matematyczny 2019 - Paweł Stefurak z kl.3b

II miejsce w VII Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim „Po drugiej stronie tęczy" - Tymon Augustyniak z kl. 3a

Wyróżnienie w VII Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim „Po drugiej stronie tęczy" - Milena Hegenbarth z kl. 2b

ARTYSTYCZNE

Zwycięzcy eliminacji regionalnych Międzynarodowego Konkursu edukacyjnego „Odysei Umysłu" - Górska Justyna z kl. 3d, Kunysz Dobromiła z kl.  3d, Kuszyński Piotr z kl. 3d, Liszka Kacper z kl. 3d, Michalczyk Magdalena z kl. 3d, Ziółek Alicja z kl. 3d.

Wyróżnienie w Ogólnopolskiej Stypendiadzie Wczesnoszkolnej 2019 - „Plastuś” - Magdalena Wierzbicka z kl. 1a

Wyróżnienie w Ogólnopolskiej Stypendiadzie Wczesnoszkolnej 2019 - „Plastuś” - Hanna Hanusik  z kl. 1b

Wyróżnienie w Ogólnopolskiej Stypendiadzie Wczesnoszkolnej 2019 - „Plastuś” -  Zuzanna Cesarz z kl. 2c

Wyróżnienie w Ogólnopolskiej Stypendiadzie Wczesnoszkolnej 2019 - „Plastuś” -  Liliana Borsuk z kl. 2 e

Wyróżnienie w Ogólnopolskiej Stypendiadzie Wczesnoszkolnej 2019 - „Plastuś” -  Alicja Szefer z kl. 2 e

Wyróżnienie w Ogólnopolskiej Stypendiadzie Wczesnoszkolnej 2019 - „Plastuś” -  Julia Mróz z kl. 3 a

I miejsce w  Międzyszkolnym konkursie plastyczno - literackim  „Kim będę, gdy dorosnę"  - Hanna Data z kl. 4b 

I miejsce w konkursie  „Świąteczne inspiracje Bożonarodzeniowe"  w kategorii kartka świąteczna organizowanym przez  Miejski Dom Kultury „Bogucice - Zawodzie" w Katowicach -   Hanna Data z kl. 4b

I miejsce w konkursie  „Świąteczne inspiracje Bożonarodzeniowe"  w kategorii stroik  świąteczny organizowanym przez  Miejski Dom Kultury „Bogucice - Zawodzie" w Katowicach -   Hanna Data z kl. 4b

Wyróżnienie w konkursie  „Świąteczne inspiracje Bożonarodzeniowe"  w kategorii stroik  świąteczny organizowanym przez  Miejski Dom Kultury „Bogucice - Zawodzie" w Katowicach -  Zuzanna Waluszek 

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie na Najładniejszą Zakładkę "Śląsk - moje miejsce na Ziemi" - Magdalena Pęgiel z kl. 6c

 

SPORTOWE

I miejsce w kat. 2008-2009 w VII Turnieju o Puchar Miasta Kalwaria Zebrzydowska - Roksana Dyl klasa V F 

III miejsce w kat. 2008-2009 w VII Turnieju o Puchar Miasta Kalwaria Zebrzydowska - Lena Michalska klasa V F

III miejsce w kat. 2010 i młodsze w VII Turnieju o Puchar Miasta Kalwaria Zebrzydowska - Julia Mrozińska klasa IV B

III miejsce w kat. 2008-2009 w Muszkieter Trophy, Gliwice - Dominik Wilk klasa VI E

VII miejsce w kat. 2008-2009 w Muszkieter Trophy, Gliwice - Aleksander Gonet klasa V F

III miejsce w kat. 2008-2009 w Muszkieter Trophy, Gliwice - Julia Górka klasa VI E

VII miejsce w kat. 2008-2009 w Muszkieter Trophy, Gliwice - Lena Michalska klasa V F

V miejsce w kat. 2008-2009 w Muszkieter Trophy, Gliwice - Julia Mrozińska klasa IV B

Mistrzostwo Świata w Barcelonie w deblu do lat 16 - Marcin Żarski kl. 8c

Wicemistrzostwo Polski w singlu do lat 18 - Marcin Żarski kl. 8c

Wicemistrzostwo Polski w deblu do lat 15 - Marcin Żarski kl. 8c

III miejsce w Mistrzostwach Polski w miksie do lat 18 - Marcin Żarski kl. 8c

III miejsce w Kmicic Cup, Częstochowa w kat. 2006-2007 - Maja Maślanka kl.6e

III miejsce w Kmicic Cup, Częstochowa w kat. 2008 i młodsze - Julia Górka kl.6e

V miejsce w Kmicic Cup, Częstochowa w kat. 2008 i młodsi - Aleksander Gonet kl.5f

II miejsce w IV Międzynarodowym Turnieju Szermierczym o Puchar Miasta Wadowice w kat. 2008-2009 - Julia Górka kl.6e

V miejsce w IV Międzynarodowym Turnieju Szermierczym o Puchar Miasta Wadowicew kat. 2010 i młodsze - Julia Mrozińska kl.4b

VIII miejsce w XX Turnieju z okazji Dnia Edukacji Narodowej, Radlin w kat. 2010 i młodsze – Julia Mrozińska kl. 4b 

III miejsce Mieleckie Skrzydła, Mielec w kat. 2010 i młodsze – Julia Mrozińska kl.4b

III miejsce w XX Turnieju Szermierczym o Złoty Kasztan, Tarnów w kat. 2010 i młodsze – Julia Mrozińska kl. 4b 

V miejsce w Gwiazdka ze Szpadą, Gliwice kat. 2008 i młodsze – Dominik Wilk kl. 6e

V miejsce w Gwiazdka ze Szpadą, Gliwice kat. 2008 i młodsze – Julia Górka kl. 6e

VIII miejsce w Gwiazdka ze Szpadą, Gliwice kat. 2008 i młodsze – Roksana Dyl kl. 5e

VIII miejsce w Gwiazdka ze Szpadą, Gliwice kat. 2006-2007 – Zuzanna Kraczla kl. 7d

III miejsce w Międzynarodowym Turnieju Szermierczym o Puchar Bytomia w kategorii 2010-2011 - Julia Mrozińska kl. 4b

V miejsce w Międzynarodowym Turnieju Szermierczym o Puchar Bytomia w kategorii 2010-2011 - Joanna Swędzioł  kl. 3

III miejsce w Międzynarodowym Turnieju Szermierczym o Puchar Bytomia w kategorii 2010-2011 - Zuzanna Kraczla kl. 7d

II miejsce w Międzynarodowym Turnieju Szermierczym o Puchar Bytomia w kategorii 2008-2009 - Aleksander Gonet kl. 5f

 

Sekcja pływacka

I runda Międzyszkolnej Ligi Pływackiej  (25.10.2019, Katowice SP33)

11 złotych medali
18 srebrnych medali
18 brązowych medali

I Zawody z okazji Święta Niepodległości  (9.11.2019, Radlin)

II miejsce – Alicja Manowska, 100m stylem dowolnym

III miejsce – Tatiana Zembol, 25m stylem grzbietowym

III miejsce – Julia Wawrzeniec, 100m stylem grzbietowym

III miejsce – Piotr Janeczko, 50m stylem klasycznym

III miejsce – Piotr Janeczko, 100m stylem klasycznym

 

III Międzyklubowe Zawody Pływackie “KARLIK 2019” (14.11.2019, Katowice SP33)

I miejsce – Piotr Janeczko, 100m stylem dowolnym

I miejsce – Maksymilian Borgiel, 100m stylem grzbietowym

I miejsce – Franciszek Włosiński, 50m stylem klasycznym

I miejsce – Piotr Janeczko, 100m stylem klasycznym

I miejsce – Maksymilian Borgiel, 100m stylem klasycznym

I miejsce – Bartosz Kowalczyk, 100m stylem motylkowym

I miejsce – Maja Kawulka, 100m stylem motylkowym

I miejsce – Franciszek Włosiński, 100m stylem zmiennym

II miejsce – Daria Iwińska, 100m stylem dowolnym

II miejsce – Alicja Manowska, 50m stylem dowolnym

II miejsce – Anna Piecyk, 100m stylem dowolnym

II miejsce – Oliwia Zając, 50m stylem grzbietowym

II miejsce – Filip Moczek, 50m stylem grzbietowym

II miejsce – Jakyb Wróblewski, 50m stylem grzbietowym

II miejsce – Jakub Wróblewski, 100m stylem grzbietowym

II miejsce – Daria Iwińśka, 100m stylem grzbietowym

II miejsce – Oliwia Zając, 100m stylem grzbietowym

II miejsce – Piotr Janeczko, 50m stylem motylkowym

II miejsce – Bartosz Kowalczyk, 50m stylem motylkowym

III miejsce – Julia Wawrzeniec, 50m stylem grzbietowym

III miejsce – Julia Kowalska, 50m stylem grzbietowym

III miejsce – Iga Stocka, 50m stylem grzbietowym

III miejsce – Konrad Tułowiecki, 50m stylem grzbietowym

III miejsce – Bartosz Brożyna, 100m stylem grzbietowym

III miejsce – Paulina Strzelecka, 50m stylem dowolnym

III miejsce – Iga Stocka, 50m stylem dowolnym

III miejsce – Franciszek Włosiński, 50m stylem dowolnym

III miejsce – Bartosz Kowalczyk, 50m stylem dowolnym

III miejsce – Jakub Czerwonka, 100m stylem dowolnym

III miejsce – Michalina Thamm, 50m stylem klasycznym

III miejsce – Szymon Piwowarski, 50m stylem klasycznym

III miejsce – Wiktor Wochnik, 100m stylem klasycznym

III miejsce – Jakub Wróblewski, 50m stylem motylkowym

III miejsce – Iga Stocka, 50m stylem motylkowym

III miejsce – Maksymilian Borgiel, 100m stylem zmiennym

III miejsce – Wiktor Wochnik, 100m stylem zmiennym

III miejsce – Oliwia Zając, 100m stylem zmiennym

III miejsce – Alicja Manowska, 100m stylem zmiennym

III miejsce – sztafeta chłopców 6 x 50 stylem dowolnym

 

X Zabrzański Miting Pływacki  (8.12.2019 , Zabrze)

II miejsce – Daria Iwińska, 50m stylem motylkowym

II miejsce – Maksymilian Borgiel, 50m stylem dowolnym

III miejsce – Iga Stocka, 50m stylem motylkowym

III miejsce – Franciszek Moczek, 50m stylem grzbietowym

III miejsce – Maksymilian Borgiel, 50m stylem motylkowym

III miejsce – sztafeta 4 x 50zm MIX (Moczek, Borgiel, Iwińska, Zembol)

 

do góry