Szanowni Państwo,

W odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości informuję, że w chwili obecnej nauczanie zdalne w naszej szkole nie jest planowane. Mając jednak na uwadze sytuację epidemiczną w kraju, trwa weryfikacja informacji na temat sprzętu komputerowego, którym dysponują nasi uczniowie, aby – w razie konieczności wprowadzenia nauczania zdalnego – wspomóc najbardziej potrzebujących.

Z dotychczas zebranych informacji wynika, że zapotrzebowanie na sprzęt jest tak duże, że nie będziemy w stanie zapewnić pomocy wszystkim potrzebującym. W związku z tym zwracam się do Państwa z ogromną prośbą. Gdyby ktoś z Państwa posiadał sprzęt komputerowy (tablet, laptop, komputer stacjonarny), którym może wspomóc szkołę, bardzo proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Z góry dziękując za pomoc
Teresa Liburska – Łój