Stypendium szkolne

Utworzono: 01 wrzesień 2020

UWAGA! STYPENDIUM SZKOLNE!

Udostępniamy Państwu wzór wniosku dotyczącego stypendium szkolnego na rok szkolny 2020/2021. Prosimy zapoznać się z pouczeniem dołączonym do wniosku.

Kryterium dochodowe wynosi 528zł. netto na członka rodziny (nie wlicza się do dochodu świadczenia 500+).

Wnioski należy złożyć do 11.09.2020r. Prosimy je składać pracownikom gabinetu pomocy psychologiczno – pedagogicznej po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.

Osoba składająca wniosek przynosi kopię oraz oryginały wszystkich dołączonych dokumentów, aby pracownik mógł zweryfikować zgodność kopii z oryginałem.

Konieczne jest złożenie wszystkich dokumentów potwierdzających dochody, np. dodatek mieszkaniowy, świadczenie alimentacyjne, zaświadczenie o dochodach (dla osób pracujących) itp. Zaświadczenie o dochodach osób pracujących powinno być wystawione za miesiąc sierpień 2020r. (informację, co na takim zaświadczeniu powinno się znajdować otrzymają Państwo podczas rozmowy telefonicznej).

Prosimy, aby na umówione spotkania przychodzić już z kompletem dokumentów potwierdzających dochody, aby uniknąć potrzeby ponownego zapraszania Państwa do szkoły lub do Centrum Usług Wspólnych w wypadku braków.

Wnioski będą dostępne na miejscu, w przypadku własnego wydruku prosimy nie wypełniać pierwszej strony.

W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny.

Załączniki:

Wniosek o przyznanie stypendium.pdf