Zapisy na I semestr Akademii Młodego Wieku

Ruszają zapisy na I semestr!
 
NIGDY NIE JEST ZA WCZEŚNIE NA SZTUKĘ
 
Nie musisz czekać do matury, aby sprawdzić, jak studiuje się na ASP w Katowicach. Jeśli ukończyłaś lub ukończyłeś sześć lat, możesz bez przeszkód poznawać tajniki sztuki i designu, sprawdzić jak pracowali dawni mistrzowie, bawić się rysunkiem i grafiką, projektować, oglądać wystawy wspólnie z artystami…
 
ASP w Katowicach otwiera Akademię Młodego Wieku — cykl bezpłatnych zajęć dla dzieci i rodziców. W pierwszym semestrze przygotowaliśmy dla Was warsztaty plastyczne, wykłady o sztuce i designie, spotkania z artystami oraz alternatywne oprowadzania kuratorskie po wystawach. Inspirować nas będą między innymi: wydarzenia muzyczne w naszym mieście, abstrakcyjne obrazy Tomasza Struka i śląskie pejzaże Romana Nowotarskiego a także projektowanie (na płaszczyźnie i w przestrzeni — również publicznej) oraz Triennale Grafiki Polskiej.
 
Wszystkie zajęcia są bezpłatne, zapewniamy też wszystkie materiały.
 
JUŻ DZISIAJ RUSZAJĄ ZAPISY NA I SEMESTR AKADEMII MŁODEGO WIEKU!
 
WEJDŹ NA STRONĘ PROJEKTU: HTTPS://AMW.ASP.KATOWICE.PL/ I WYBIERZ INTERESUJĄCE CIĘ ZAJĘCIA Z ZAMIESZCZONEGO TAM TERMINARZA.
Nie wystawiamy ocen, ale szykujemy dyplomy. Aby otrzymać Dyplom Akademii Młodego Wieku musicie zebrać do indeksu przynajmniej 10 pieczątek, w tym co najmniej jedną z nich powinien zdobyć Rodzic lub Opiekun.
 
Obserwuj co robimy na Facebooku i Instagramie.
do góry