• Zespół Pieśni i Tańca Katowiczanie
  Zespół Pieśni i Tańca Katowiczanie

  Założycielkami i instruktorkami Zespołu są p. Maria Ćwiklińska i p. Renata Banaś. Zespół pragnie ukazywać piękno kultury ludowej ze szczególnym uwzględnieniem kultury śląskiej, niosąc innym radość i uśmiech.

 • Zespół wokalny - Bez Zapowiedzi
  Zespół wokalny - Bez Zapowiedzi

  Zespół wokalny „Bez zapowiedzi" pod kierunkiem p. Zbigniewa Tarajkowskiego powstał w 2002 roku. Brał udział w wielu konkursach, przeglądach i festiwalach, na których zdobył wiele nagród i wyróżnień.

 • Klub turystyczny - Tramp
  Klub turystyczny - Tramp

  Klub rozpoczął swą działalność wiosną 2007 roku. Ma na celu propagowanie turystyki (szczególnie turystyki górskiej), krzewienie zamiłowań krajoznawczych i umiejętności turystycznych oraz co najważniejsze stworzenie sposobów na miłe i aktywne…

 • Samorząd Uczniowski
  Samorząd Uczniowski

  Rada Samorządu Uczniowskiego jest organem przedstawicielskim społeczności uczniowskiej, powołanym w celu współdziałania z Dyrektorem szkoły, Radą Pedagogiczną i Radą Rodziców. Reprezentuje interesy wszystkich uczniów. Rada SU ustala i zatwierdza plan pracy Samorządu Uczniowskiego na…

 • Klub - Niebieskie Migdały
  Klub - Niebieskie Migdały

  KLUB „NIEBIESKIE MIGDAŁY” Działa od 2001 roku. Na bezpłatne zajęcia uczęszczają dzieci z klas 1- 6. Informacje o KLUBIE znajdują się na stronie internetowej: www.klub-niebieskie.pl

 • UKS Junior Basket
  UKS Junior Basket

  JUNIOR BASKET I - koszykarze z naszej szkoły pod wodzą trenera Jarosława Jakubca.

 • UKS Karlik
  UKS Karlik

  Nasz klub powstał w 1997 r. z inicjatywy Prezes naszego klubu p. dyr. Teresy Liburskiej - Łój oraz nauczycieli wychowania fizycznego naszego gimnazjum. Klub nasz obecnie prowadzi 8 sekcji sportowych.

 • UKS Zawisza
  UKS Zawisza

  UKS Zawisza Katowice powstał w 2015 roku przy ZSO nr 7 na osiedlu Witosa w Katowicach. Treningi prowadzi Angelika Marszołek, szpadzistka i trener II klasy szermierki. Szermierka jest pięknym sportem, wszechstronnie rozwijającym charakter.

Odstąpienie od organizacji ZIELONEJ SZKOŁY

20. 03. 17
Odsłony: 151

Szanowni Państwo,
Rodzice uczniów klas trzecich,

Biorąc pod uwagę dynamicznie rozwijającą się sytuację związaną z koronawirusem,  wprowadzenie na terenie kraju stanu zagrożenia epidemicznego o nieokreślonym czasie trwania oraz Państwa sygnały podjęłam decyzję o rezygnacji z organizowania  zielonej szkoły. Bezpieczeństwo naszych dzieci jest dla nas wartością nadrzędną.

Liczne pytania i wątpliwości dotyczące zielonej szkoły, które Państwo zgłaszają wskazują, że w obecnej sytuacji wiele dzieci nie uczestniczyłoby w wyjeździe.

W związku z podjętą decyzją proszę o wstrzymanie się z wpłatami na konto szkoły.  Rodzice, którzy dokonali już przelew dostaną zwrot pełnej kwoty.

Informację o numerze konta, na które należy przelać pieniądze, proszę przesłać przez dziennik elektroniczny do pani wicedyrektor Barbary Tecław.

Dyrektor szkoły
mgr inż. Teresa Liburska-Łój

do góry