• Zespół Pieśni i Tańca Katowiczanie
  Zespół Pieśni i Tańca Katowiczanie

  Założycielkami i instruktorkami Zespołu są p. Maria Ćwiklińska i p. Renata Banaś. Zespół pragnie ukazywać piękno kultury ludowej ze szczególnym uwzględnieniem kultury śląskiej, niosąc innym radość i uśmiech.

 • Zespół wokalny - Bez Zapowiedzi
  Zespół wokalny - Bez Zapowiedzi

  Zespół wokalny „Bez zapowiedzi" pod kierunkiem p. Zbigniewa Tarajkowskiego powstał w 2002 roku. Brał udział w wielu konkursach, przeglądach i festiwalach, na których zdobył wiele nagród i wyróżnień.

 • Klub turystyczny - Tramp
  Klub turystyczny - Tramp

  Klub rozpoczął swą działalność wiosną 2007 roku. Ma na celu propagowanie turystyki (szczególnie turystyki górskiej), krzewienie zamiłowań krajoznawczych i umiejętności turystycznych oraz co najważniejsze stworzenie sposobów na miłe i aktywne…

 • Samorząd Uczniowski
  Samorząd Uczniowski

  Rada Samorządu Uczniowskiego jest organem przedstawicielskim społeczności uczniowskiej, powołanym w celu współdziałania z Dyrektorem szkoły, Radą Pedagogiczną i Radą Rodziców. Reprezentuje interesy wszystkich uczniów. Rada SU ustala i zatwierdza plan pracy Samorządu Uczniowskiego na…

 • Klub - Niebieskie Migdały
  Klub - Niebieskie Migdały

  KLUB „NIEBIESKIE MIGDAŁY” Działa od 2001 roku. Na bezpłatne zajęcia uczęszczają dzieci z klas 1- 6. Informacje o KLUBIE znajdują się na stronie internetowej: www.klub-niebieskie.pl

 • UKS Junior Basket
  UKS Junior Basket

  JUNIOR BASKET I - koszykarze z naszej szkoły pod wodzą trenera Jarosława Jakubca.

 • UKS Karlik
  UKS Karlik

  Nasz klub powstał w 1997 r. z inicjatywy Prezes naszego klubu p. dyr. Teresy Liburskiej - Łój oraz nauczycieli wychowania fizycznego naszego gimnazjum. Klub nasz obecnie prowadzi 8 sekcji sportowych.

 • UKS Zawisza
  UKS Zawisza

  UKS Zawisza Katowice powstał w 2015 roku przy ZSO nr 7 na osiedlu Witosa w Katowicach. Treningi prowadzi Angelika Marszołek, szpadzistka i trener II klasy szermierki. Szermierka jest pięknym sportem, wszechstronnie rozwijającym charakter.

Dla uczniów o emocjach

20. 03. 26
Odsłony: 158

Dzień dobry Uczniowie!

Witamy Was w nowej rzeczywistości.

Okazuje się, że to iż siedzimy teraz w domu nie oznacza, że mamy dużo wolnego czasu. Chociaż początkowo pewnie cieszył Was niespodziewany czas wolny, to teraz okazuje się, że nie do końca jest to takie fajne - musicie się uczyć, a z kolegami i koleżankami nie możecie się spotykać. Pamiętajcie, że to Wy nie zdając sobie z tego sprawy, możecie zrobić krzywdę zaprzyjaźnionym czy ukochanym osobom (poprzez spotkanie się bądź bezpośrednią rozmowę z kimś). Mocno wierzymy w Wasz rozsądek: zero spotkań i wyjść.

Nigdy nie przypuszczałyśmy, że przejdzie nam to przez usta (lub komputer ;)), ale bycie razem w mediach jest w obecnej sytuacji o niebo lepsze niż w realu.

Ważne jest żeby ten czas wykorzystać najlepiej jak potrafimy. Trzeba podzielić go na czas nauki i czas relaksu. Czas poza nauką warto spędzić nie tylko przy komputerze, telewizorze czy telefonie, ale czytając książki, słuchając muzyki czy grając w planszówki.

Trzymamy za Was kciuki!

Jeśli będziecie potrzebować naszej pomocy to jesteśmy dostępne przez Vulcan i CLASSROOM

Pozdrawiamy

Pedagodzy: Anna Sanecka i Małgorzata Izydorczyk
oraz psycholog szkolny Bożena Lubina.

do góry