Obiady w stołówce

OBIADY W STOŁÓWCE SZKOLNEJ

Przypominamy o złożeniu deklaracji korzystania ze stołówki szkolnej na rok szkolny 2020/ 2021. Deklarację (strona szkoły, załącznik) można złożyć osobiście do skrzynki podawczej przy portierni szkolnej lub przesłać mailem na adres stołówki Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

OPŁATA ZA OBIADY  2 - 30 WRZESIEŃ 2020

21 dni X 3 zł = 63,00 zł

Opłaty za wrześniowe posiłki należy dokonać do 27 sierpnia
Koszt jednorazowego posiłku w stołówce szkolnej wynosi 3,00 zł.
Opłatę można wyliczyć przez pomnożenie ilości dni planowanej obecności dziecka w stołówce przez ww. kwotę 3,00 zł.

Opłaty za posiłki można dokonać jedynie przelewem, na konto bankowe o numerze:

Wpłaty na rzecz Miasta Katowice są wolne od opłat.
Prawidłowo opisana wpłata za obiady powinna zawierać:

skróconą nazwę szkoły, imię i nazwisko dziecka oraz nazwę miesiąca jakiego dotyczy opłata:

Np. SP33, JAN KOWALSKI, OBIADY WRZESIEŃ

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 33 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Katowicach pragnie poinformować, iż w związku z sytuacją pandemiczną w kraju, wprowadza możliwość odebrania opłacanego posiłku dla nieobecnych uczniów. Wszystkie dzieci i uczniowie, którzy z przyczyn zdrowotnych nie będą mogli korzystać z opieki i nauki w placówce, będą mieli możliwość skorzystania z opłaconych wcześniej obiadów przygotowanych w szkolnej stołówce. Szkoła uruchamia możliwość odebrania posiłku „na wynos”. Stołówka szkolna w wyznaczonej strefie i czasie wydawać będzie dzienny posiłek do jednorazowych pojemników.

Deklaracja dotycząca warunków korzystania ze stołówki szkolnej.odt