W pierwszy piątek października tradycyjnie celebrujemy Dzień Uśmiechu

image1 2

• zdj1
  • zdj2

Nowy rok przedszkolny dzieci ze szkolnego oddziału przedszkolnego rozpoczęły od przypomnienia najważniejszych zasad bezpieczeństwa podczas drogi do przedszkola

Czerwone na górze

Zielone na dole

to dla dzieci najważniejsze

światła drogowe.

• image1_1
  • image2
  • image3
  • image6
  • image7
  • image81

Kolejne urodziny Miasta Katowice

Goście tradycyjnie przybyli na żółto- niebiesko

image1

Zapraszamy wszystkie dzieci ze szkolnej zerówki, jej absolwentów oraz pozostałych uczniów naszej szkoły do udziału w akcji, którą zapoczątkowały włoskie dzieci, a która jest przykładem jak mimo zakazu spotykania można się jednoczyć  oraz wzajemnie przekazywać  nadzieję we wspólnej walce z koronawirusem. Dzieci „uwięzione” przez kwarantannę w domach tworzą kolorowe prace plastyczne z hasłem „Będzie dobrze”. Miło będzie, jeśli i Wy nasi uczniowie włączylibyście się do tego typu działań. Drogie Dzieci małe i duże, zaproście swoje rodziny do wspólnej zabawy stwórzcie swoje rysunki, zawieście je na swoich oknach, a następnie przyklejcie na oknach posyłając pozytywny nastrój w świat.

Podzielcie się swoim dziełami, zamieszczajcie  zdjęcia na portalach społecznościowych z dopiskiem „Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 33 w Katowicach”, prześlijcie zdjęcia na naszego szkolnego facebooka oraz na adres szkolnej zerówki: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. szkolnej a my umieścimy je na stronie internetowej szkoły. Zapraszamy do udziału w tej niezwykłej akcji niosącej w świat dziecięce promyki nadziei w tych niecodziennych czasach.

EKSPERYMENTY DLA MAŁYCH I DUŻYCH

W DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA W CAŁEJ SZKOLE SPOTKAĆ MOŻNA DZIECIAKI I ICH PLUSZAKI

IDĄ WSZYSCY W KOROWODZIE,

KUKŁY JAKIEŚ Z SOBA MAJĄ,

BĘDĄ JE DZIŚ TOPIĆ W WODZIE,

GRAJĄ PRZY TYM I ŚPIEWAJĄ!

POŻEGNAMY BRZYDKIE PANNY,

KONIEC JUŻ Z ZIMOWYM CZASEM.

WYGONIMY DZIŚ MARZANNY,

JAK DO WODY - TO NA BASEN!

NAJMŁODSI NAJLEPIEJ WIEDZĄ

JAK WYWOŁAĆ UŚMIECH NA TWARZACH INNYCH LUDZI.

PO RAZ KOLEJNY PRZYGOTOWALIŚMY DEKORACJE SZPITALNEGO KORYTARZA

W KATOWICKIM CENTRUM ONKOLOGICZNYM.