Osiągnięcia uczniów SP-33 w roku szkolnym 2020/2021

PRZEDMIOTOWE

II miejsce - Międzywojewódzki Konkurs Plastyczny dla dzieci i młodzieży organizowany w ramach Ekumenicznego Tygodnia Biblijnego pt.: "Bądźcie miłosierni, jak miłosierny jest wasz Ojciec" - Natalia Kapczyńska i Martyna Solipiwko kl. 8d

Laureat - Ogólnopolska Olimpiada Olimpusek" z matematyki - sesja wiosenna - Egon Tworek kl. 1b

Laureatka - Ogólnopolski Konkurs „Zuch" - edycja semestralna –  Karolina Gala  kl. 1a

Laureat - Ogólnopolski Konkurs „Zuch" - edycja semestralna –  Antoni Jakóbczyk  kl. 1a

Laureatka - Ogólnopolski Konkurs „Zuch" - edycja semestralna –  Anna Dygas  kl. 1a

Laureat - Ogólnopolski Konkurs „Zuch" - edycja semestralna –  Egon Tworek  kl. 1b

Laureat - Ogólnopolski Konkurs „Zuch" - edycja semestralna –  Szymon Michaluk  kl. 1b

Laureatka - Ogólnopolski Konkurs „Zuch" - edycja semestralna –  Aleksandra Macioł  kl. 1c

Laureat - Ogólnopolski Konkurs „Zuch" - edycja semestralna –  Krzysztof Bykowski  kl. 1d

II miejsce - Międzynarodowy Konkurs Programistyczny Baltie Wielkanoc 2021  -  Łukasz Smolis kl. 1b

II miejsce - Międzynarodowy Konkurs Programistyczny Baltie Wielkanoc 2021  -  Łukasz Kwiatkowski kl. 4b

Laureat - Ogólnopolska Olimpiada Olimpusek" - sesja zimowa - Jakub Czyż kl. 1b

II nagroda - Miejski Konkurs Profilaktyczny Wybieram wolność - krzyżówka z hasłem”Oliwia Kaczmarek kl. 6b 

WyróżnienieKonkurs Mitologiczny „Sięgamy po laury - mityczny świat bogów, herosów i potworów"Franciszek Moczek kl. 6f

Laureat - Szkolny Konkurs Ekspert Tabliczki MnożeniaPaweł Stefurak kl. 4b, Kamila Zimon kl. 5a, Paulina Szebestik kl. 6f, Bartosz Kaizik kl. 7a, Julia Kierepko kl. 8d

 

ARTYSTYCZNE

I Nagroda - Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Polska w pejzażu znanym i nieznanym" - Hanna Data 5b

WyróżnienieX Ogólnopolski Konkurs Plast. Im. M. Konopnickiej - Kornelia Parczyk 4a, Joanna Swędzioł 4b
Dyplom Honorowy X Ogólnopolski Konkurs Plast. Im. M. Konopnickiej - Małgorzata Moryson 4a

Wyróżnienie - Świąteczny Prezent Dla Prof. EinsteinaOlivier Skarżyński 5a

Laureaci Nagrody Głównej - Miejski Konkurs Plastyczny "PTAKI - CZARY" - Piotr Janeczko 6f, Patrycja Majzner 5b, Karol Sznajder 4a 

II NagrodaMiędzyszkolny Konkurs Plastyczny "Mapa skarbów" - Alicja Kołodziejczyk 4c
II NagrodaMiędzyszkolny Konkurs Plastyczny "Mapa skarbów"Paweł Stefurak 4b
WyróżnienieMiędzyszkolny Konkurs Plastyczny "Mapa skarbów"Małgorzata Moryson 4a
I Nagroda - Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Mapa skarbów"Jakub Świadek 6d
II NagrodaMiędzyszkolny Konkurs Plastyczny "Mapa skarbów"Oliwia Moryson 7a
III Nagroda - Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Mapa skarbów"Emil Kolaczek 5a
WyróżnienieMiędzyszkolny Konkurs Plastyczny "Mapa skarbów"Kalina Kolaczek 6c

II Nagroda - Miejski Konkurs Plastyczny "Chcę być ekspertem, fachowcem, specjalistą"Wiktor Fiuty 4c

LaureaciV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Kocham Polskę” - Hanna Data kl. 5b, Piotr Janeczko kl. 6f, Jakub Rzepka kl. 7f, Dominika Bierońska kl. 8b, Paulina Strzelecka kl. 7d , Maja Stasiak kl. 6d,  Jan Osowski kl. 2d

WyróżnieniaOgólnopolski Konkurs Plastyczny “Zachowaj Trzeźwy Umysł”R. Kandziora kl. 1b , M. Kwiecień kl. 1b, M. Borgiel kl. 1b, E. Tworek kl. 1b, P. Nazaryan kl. 1b , D. Białata kl. 4b

II miejsce - Przegląd i Konkurs Spotów Profilaktycznych “Wolność w czasach zarazy” (zasięg miejski) - Oskar Laskowski kl. 7d. Uczeń przygotował spot pt. “Kwarantanna”. Tematyka - “odpowiedzialne zachowania sprzyjają zdrowiu psychicznemu i fizycznemu”. Organizator: Urząd Miasta Katowice, Komenda Miejska Policji

I miejsce - Szkolny Konkurs Fotograficzny „Barwy Jesieni” -Olek Pakusa kl. 4b
II miejsce - Szkolny Konkurs Fotograficzny „Barwy Jesieni” - 
Antoni Jekel kl.2a
III miejsce -Szkolny Konkurs Fotograficzny „Barwy Jesieni” - 
Hanna Widera kl. kl.3e, Kinga Książek kl. 3c (ex aequo)
wyróżnienie - Szkolny Konkurs Fotograficzny „Barwy Jesieni” - 
Igor Gorczyca kl. 3c, Aleksandra Abram kl. 2b, Julia Zagożdżon kl. 2b

I miejsce - Szkolny Konkurs Fotograficzny „Barwy Jesieni” - Patrycja Majzner kl. 5b,  Dominik Hasa kl. 5b (ex aequo)
II miejsce - Szkolny Konkurs Fotograficzny „Barwy Jesieni” - 
Tomasz Szlosarek kl. 6a, Emil Kolaczek kl. 5b
III miejsce - Szkolny Konkurs Fotograficzny „Barwy Jesieni” - 
Julia Mrozińska kl. 5b
wyróżnienie
 - Szkolny Konkurs Fotograficzny „Barwy Jesieni” - Alicja Zagożdżon kl. 8c, Małgorzata Maślanka kl.5b , Piotr Janeczko kl.6f , Kacper Gorczyca kl. 7d

I miejsce – Między świetlicowy Konkurs „Dary Jesieni” Amelia Pasińska kl. 2c
II miejsce – Między świetlicowy Konkurs „Dary Jesieni”Martyna Wróblewska kl. 2b
III miejsce – Między świetlicowy Konkurs „Dary Jesieni”Anna Kościesza kl. 3a
I miejsceSzkolny Konkurs Komputerowy „Pij mleko, będziesz wielki!”- Egon Tworek kl. 1b, Zuzanna Rybczyńska kl. 1c
II miejsceSzkolny Konkurs Komputerowy „Pij mleko, będziesz wielki!”- Paulina Nazaryan kl. 1b , Jagoda Tyla kl.  1b
III miejsce - Szkolny Konkurs Komputerowy „Pij mleko, będziesz wielki!” -J akub Stefański kl. 1b
I miejsce - Szkolny Konkurs Komputerowy „Pij mleko, będziesz wielki!”Iga Jakubiec kl. 2c
II miejsce - Szkolny Konkurs Komputerowy „Pij mleko, będziesz wielki!”Adam Pajerski kl. 2d, Wiktor Pajerski kl. 2d
I miejsceSzkolny Konkurs Komputerowy „Pij mleko, będziesz wielki!”Paweł Stefurak kl. 4b
II miejsce - Szkolny Konkurs Komputerowy „Pij mleko, będziesz wielki!”Marcel Wasilewski kl. 4a
III miejsce - Szkolny Konkurs Komputerowy „Pij mleko, będziesz wielki!” Emilia Wątroba kl. 4d
WYRÓŻNIENIA: Szkolny Konkurs Komputerowy „Pij mleko, będziesz wielki!” - Grażyna Spera kl. 4b, Łukasz Kwiatkowski kl. 4b, Wikor Fiuty kl. 4c
I miejsce - Szkolny Konkurs Komputerowy „Pij mleko, będziesz wielki!”Olivier Skarżyński kl. 5b
II miejsceSzkolny Konkurs Komputerowy „Pij mleko, będziesz wielki!”Kamila Zimon kl. 5a, Patrycja Majzner kl. 5b
III miejsce – Szkolny Konkurs Komputerowy „Pij mleko, będziesz wielki!” Emil Kolaczek kl. 5b
WYRÓŻNIENIA: Szkolny Konkurs Komputerowy „Pij mleko, będziesz wielki!”Małgorzata Maślanka kl. 5b , Wiktor Waniek kl. 5b, Wojciech Matura kl. 5b
I miejsce Szkolny Konkurs Komputerowy „Pij mleko, będziesz wielki!”Kamil Myćka kl. 6c
II miejsceSzkolny Konkurs Komputerowy „Pij mleko, będziesz wielki!”Antoni Przeniosło kl. 6c
III miejsceSzkolny Konkurs Komputerowy „Pij mleko, będziesz wielki!”Anna Zbyrowska kl. 6d
WYRÓŻNIENIA: Szkolny Konkurs Komputerowy „Pij mleko, będziesz wielki!” Małgorzata Król kl. 6c, Kalina Kolaczek kl. 6c, Borys Kurtyka kl. 6c, Julia Kulik kl. 6c, Maja Stasiak kl. 6d, Piotr Janeczko kl. 6f, Zuzanna Zgraja kl. 6c

I miejsce –Konkurs Plastyczny dla klas I – III „Ilustracja do mojej ulubionej książki”Iga Jakubiec kl. 2c
II miejsce – Konkurs Plastyczny dla klas I – III „Ilustracja do mojej ulubionej książki”Tymoteusz Buczek kl. 2b
III miejsce – Konkurs Plastyczny dla klas I – III „Ilustracja do mojej ulubionej książki”Liliana Kobylarczyk kl. 2c 

I miejsceSzkolny Konkurs „Jedz owoce i warzywa”Jakub Stefański  kl. 1b
II miejsceSzkolny Konkurs „Jedz owoce i warzywa”Vivien Szlachta  kl. 1c
III miejsceSzkolny Konkurs „Jedz owoce i warzywa”Jagoda Tyla kl. 1b

SPORTOWE

V miejsce - Mistrzostwa Polski w Szermierce do lat 15 - drużyna w składzie Otylia Bartoszek kl. 8b, Dominika Bierońska kl. 8b , Maja Maślanka kl. 7e,  Julia Górka kl. 7e
III miejsce  - Mistrzostwa  Śląska w Szermierce do lat 15Otylia Bartoszek kl. 8b,  Maja Maślanka kl. 7e
VI miejsce - Mistrzostwa  Śląska w Szermierce do lat 15drużyna w składzie Bartoszek Otylia kl. 8b, Zuzanna Kraczla kl. 8d, Maja Maślanka kl. 7e, Roksana Dyl kl. 6f
IV miejsce - Mistrzostwa  Śląska w Szermierce do lat 15drużyna w składzie Bierońska Dominika kl. 8b, Lena Michalska kl. 6f, Alicja Rydel (spoza szkoły).

IV miejsceMistrzostwa Śląska 11 latków w pływaniu (Dąbrowa Górnicza) - 50m stylem dowolnym,
V miejsceMistrzostwa Śląska 11 latków w pływaniu (Dąbrowa Górnicza) - 100m stylem dowolnym,
VI miejsceMistrzostwa Śląska 11 latków w pływaniu (Dąbrowa Górnicza) - 50m stylem klasycznym

II miejsceXXI Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej - Maja Maślanka z kl. 7e w kategorii 2007-2008

I miejsceCieszyński Miting Pływackiw sztafecie 8x50 stylem dowolnym
I miejsceCieszyński Miting Pływackiw sztafecie dziewcząt 4x50 stylem zmiennym
III miejsceCieszyński Miting Pływacki - w sztafecie chłopców 4x50 stylem zmiennym

II miejsceII Zawody z okazji Święta Niepodległości w pływaniu - Piotr Janeczko kl. 6f , 100m stylem dowolnym
III miejsceII Zawody z okazji Święta Niepodległości w pływaniu - Piotr Janeczko kl. 6f, 100m stylem klasycznym
III miejsceII Zawody z okazji Święta Niepodległości w pływaniuDaria Iwińska kl. 6f, 100m stylem grzbietowym
III miejsceII Zawody z okazji Święta Niepodległości w pływaniuMaksymilian Borgiel kl. 6f, 100m stylem dowolnym

 

do góry