Osiągnięcia uczniów SP-33 w roku szkolnym 2021/2022

FINALISTA w WOJEWÓDZKIM KONKURSIE PRZEDMIOTOWYM Z MATEMATYKI - Małgorzata Kycler kl. 7e
 
Wyróżnienia w Międzynarodowym konkursie KANGUR MATEMATYCZNY: Piotr Langer kl. 4b, Zuzanna Cesarz kl. 4c, Bogusław Bisok kl. 5b, Paweł Stefurak kl. 5b, Mateusz Tokarski kl. 6a, Mateusz Łata kl. 7f, Maksymilian Borgiel kl. 7f.
 
LAUREAT - Ogólnopolskiej Olimpiady „Olimpusek" z matematyki - sesja wiosenna – Marek Ścipień kl. 2b
 
LAUREAT - Ogólnopolskiej Olimpiady „Olimpusek" z matematyki - sesja wiosenna – Szymon Michaluk kl. 2b
 
I miejsce – Eliminacje Miejskie Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego dla klas 1-3 „To właśnie Polska” – Lena Łyp 3c 
 
LAUREACI – Ogólnopolski Konkurs „Nauka dla Ciebie 2021” – Maja Biernacka 7d, Kinga Dąbrowska 7d, Paulina Frukacz 7b, Małgorzata Kycler 7e, Mateusz Maltazar 7b, Mateusz Stańczyk 7b

VI edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Kocham Polskę”

KATEGORIA WIEKOWA I (uczniowie klas 1 -3 szkoły podstawowej)

PIERWSZA  NAGRODA - VI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Kocham Polskę” -  Jagoda Tyla 2b

DRUGA  NAGRODA - VI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Kocham Polskę” - Oliwia Śliwa 2b

TRZECIA  NAGRODA  - VI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Kocham Polskę”  - Lena Jasiewicz 3d

TRZECIA  NAGRODA  - VI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Kocham Polskę”  - Kinga Książek

KATEGORIA WIEKOWA II (uczniowie klas 4 -6 szkoły podstawowej)

PIERWSZA  NAGRODA - VI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Kocham Polskę”  - Maja Biernacka

PIERWSZA  NAGRODA - VI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Kocham Polskę”  - Maksymilian Borgiel

TRZECIA  NAGRODA -  VI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Kocham Polskę” - Natasza Mikołajczyk

WYRÓŻNIENIE w VI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Kocham Polskę”  Adam Rauch,  Hanna Data

KATEGORIA WIEKOWA III (uczniowie klas 7 i 8 szkoły podstawowej)

PIERWSZA NAGRODA - VI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Kocham Polskę”  -  Maciej Burdyński

DRUGA NAGRODA  - VI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Kocham Polskę”  - Miłosz Noworolnik

I miejsce – Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Jesień w poezji dla dzieci” – Piotr Liszkowski 3c 

II miejsce – Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Jesień w poezji dla dzieci” – Natalia Kania 2c 

II miejsce – Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Jesień w poezji dla dzieci” – Anna Marczuk 1b 

Szkolny Komputerowy Konkurs „Pij mleko, będziesz wielki!”

Klasy 1 - 3

I miejsce – Szkolny Konkurs Komputerowy „Pij mleko, będziesz wielki!” – Jagoda Tyla 2b

II miejsce – Szkolny Konkurs Komputerowy „Pij mleko, będziesz wielki!” – Adam Pajerski 3d

III miejsce – Szkolny Konkurs Komputerowy „Pij mleko, będziesz wielki!” – Maciej Borgiel 2b

WYRÓŻNIENIA: Szkolny Konkurs Komputerowy „Pij mleko, będziesz wielki!” -  Paulina  Nazaryan 2b, Kornelia Kliszcz 1a, Dawid Nazaryan 1c, Blanka Szmalec 3d

Klasy 4 - 6

I miejsce – Szkolny Konkurs Komputerowy „Pij mleko, będziesz wielki!” – Tymoteusz  Skrzypczyk 4c

II miejsce – Szkolny Konkurs Komputerowy „Pij mleko, będziesz wielki!” – Cezary Wnuk 4c

III miejsce – Szkolny Konkurs Komputerowy „Pij mleko, będziesz wielki!” – Paulina Zuchara 4a

WYRÓŻNIENIA: Maksymilian Kostorz 4b, Miłosz Kliszcz 4c, Paweł Stefurak 5b, Marcel Wasilewski 5a, Mateusz Tokarski 6a

Szkolny Konkurs Plastyczny „Obrazy z życia błogosławionego księdza Jana Machy”

I miejsce  -  Szkolny Konkurs Plastyczny „Obrazy z życia błogosławionego księdza Jana Machy”  - Małgorzata Wach  3c

II miejsce  -  Szkolny Konkurs Plastyczny „Obrazy z życia błogosławionego księdza Jana Machy” - Jan Starzyński  3d

III miejsce  - Szkolny Konkurs Plastyczny „Obrazy z życia błogosławionego księdza Jana Machy” - Anna Dygas  2a

Szkolny Komputerowy Konkurs Plastyczny „Projekt okładki książki  - Wiersze dla dzieci”

Klasy 1-2

I miejsce –  Szkolny Komputerowy Konkurs Plastyczny „Projekt okładki książki  - Wiersze dla dzieci” -  Kacper Wasilewski  2a

II miejsce –  Szkolny Komputerowy Konkurs Plastyczny „Projekt okładki książki  - Wiersze dla dzieci”  - Jakub Czyż  2b

III miejsce –  Szkolny Komputerowy Konkurs Plastyczny „Projekt okładki książki  - Wiersze dla dzieci” -  Egon Tworek 2b

Klasy 3-4

I miejsce – Szkolny Komputerowy Konkurs Plastyczny „Projekt okładki książki  - Wiersze dla dzieci”  - Piotr Przyłucki 4b

II miejsce – Szkolny Komputerowy Konkurs Plastyczny „Projekt okładki książki  - Wiersze dla dzieci”  - Aleksandra Abram 3b

III miejsce – Szkolny Komputerowy Konkurs Plastyczny „Projekt okładki książki  - Wiersze dla dzieci”  -  Dominik Szalecki 3

Szkolny Konkurs Fotograficzny- „Barwy jesieni”

Klasy 1-4

1 miejsce – Szkolny Konkurs Fotograficzny- „Barwy jesieni”  - Piotr Przyłucki 4b

1 miejsce – Szkolny Konkurs Fotograficzny- „Barwy jesieni”  - Oliwier Andrychowski 1d

2 miejsce  - Szkolny Konkurs Fotograficzny- „Barwy jesieni”   - Paulina Nazaryan  2b

2 miejsce  - Szkolny Konkurs Fotograficzny- „Barwy jesieni”   - Maks Kostorz 4b

WYRÓŻNIENIA: Zosia Gach z kl. 2b, Kinga Książek z kl. 4c, Julia Lulewicz z kl. 1d, Aleksandra Abram 3b

Klasy 5-8

1 miejsce  - Szkolny Konkurs Fotograficzny - „Barwy jesieni”   - Kalina Kolaczek 7a

1 miejsce  - Szkolny Konkurs Fotograficzny - „Barwy jesieni”   -  Aleksander Pakusa 5b

2 miejsce - Szkolny Konkurs Fotograficzny - „Barwy jesieni”   -   Piotr Janeczko  7f 

3 miejsce - Szkolny Konkurs Fotograficzny - „Barwy jesieni”   -  Julia Mrozińska 6b

3 miejsce - Szkolny Konkurs Fotograficzny - „Barwy jesieni”   -  Alicja Kołodziejczyk 5c

WYRÓŻNIENIA: Piotr Kuszyński 5b, Emil Kolaczek 6b, Alicja Manowska  8e 

Wyniki Szkolnego Konkursu Plastyczno – Fotograficznego „Kosmiczny obiekt w Katowicach”

W kategorii - praca plastyczna:

I miejsce – Szkolny Konkurs Plastyczno – Fotograficzny „Kosmiczny obiekt w Katowicach” - Veronika Yerokhina 3a

II miejsce – Szkolny Konkurs Plastyczno – Fotograficzny „Kosmiczny obiekt w Katowicach” - Julia Zagożdżon 3b

III miejsce – Szkolny Konkurs Plastyczno – Fotograficzny „Kosmiczny obiekt w Katowicach” - Hiacynta Jekel 1c

III miejsce – Szkolny Konkurs Plastyczno – Fotograficzny „Kosmiczny obiekt w Katowicach”  - Julia Broniek kl. 3b

WYRÓŻNIENIA: Magdalena  Kwiecień kl. 2b, Milena Nanik kl. 1a, Wiktoria Wilczek kl. 3a, Weronika Wawok kl. 3b, Ttymoteusz Buczek kl. 3b, Dominik Hasa kl. 3b

W kategorii – fotografia:

I  miejsce – Szkolny Konkurs Plastyczno – Fotograficzny „Kosmiczny obiekt w Katowicach” - Iga Jakubiec 3c

II  miejsce - Szkolny Konkurs Plastyczno – Fotograficzny „Kosmiczny obiekt w Katowicach” - Julia Julewicz 1d

III miejsce – Szkolny Konkurs Plastyczno – Fotograficzny „Kosmiczny obiekt w Katowicach” - Tymoteusz Skrzypczyk 4c

Szkolny Komputerowy Konkurs Plastyczny „Jedz owoce i warzywa”

Klasy 1 - 3

I miejsce –  Szkolny Komputerowy Konkurs Plastyczny „Jedz owoce i warzywa” -  Jakub Stefański  2b

II miejsce –  Szkolny Komputerowy Konkurs Plastyczny „Jedz owoce i warzywa” -  Aleksandra Abram  3b

III miejsce –  Szkolny Komputerowy Konkurs Plastyczny „Jedz owoce i warzywa” -  Kacper Wasilewski  2a

Klasy 4 - 5

I miejsce –  Szkolny Komputerowy Konkurs Plastyczny „Jedz owoce i warzywa” -  Marcel Wasilewski 5a

II miejsce –  Szkolny Komputerowy Konkurs Plastyczny „Jedz owoce i warzywa” -  Maksymilian Kostorz 4b

III miejsce –  Szkolny Komputerowy Konkurs Plastyczny „Jedz owoce i warzywa” -  Joanna Swędzioł 5b

III miejsce –  Szkolny Komputerowy Konkurs Plastyczny „Jedz owoce i warzywa” -  Filip Stebel 4d

 Klasy 6-8

I miejsce –  Szkolny Komputerowy Konkurs Plastyczny „Jedz owoce i warzywa” -  Maja Stasiak 7d

II miejsce –  Szkolny Komputerowy Konkurs Plastyczny „Jedz owoce i warzywa” -  Patrycja Majzner 6b

do góry