Półkolonie - zima 2022

Szanowni Państwo,

Rozpoczynamy organizację półkolonii zimowych dla wszystkich uczniów Szkoły Podstawowej nr 33 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stanisława Ligonia.

1. W ramach półkolonii organizujemy turnusy:

Turnus 1: 14.02. – 18.02.
Turnus 2: 21.02. – 25.02.

1. Półkolonie będą odbywały się w godzinach: 8.00 – 15.00.
  2. Zapisy na półkolonie trwają do 30 stycznia 2022r. do godz. 15.00, bądź do wyczerpania miejsc. Liczba uczestników będzie uzależniona od ilości nauczycieli, którzy wyrażą chęć pełnienia funkcji opiekuna półkolonii.
  3. Cena turnusu: 60zł (w tym wyżywienie – śniadanie, obiad, podwieczorek, dodatkowe atrakcje oraz zakup materiałów: bloki, farby itp. ). Kwota będzie rozliczona.
  4. Karta uczestnika wypoczynku będzie dostępna na stronie internetowej szkoły w zakładce PÓŁKOLONIE oraz w wersji papierowej w szkole przy portierni.
  5. Wypełnioną kartę i odliczone pieniądze przynosimy do szkoły w kopercie lub koszulce na dokumenty z opisem:
    Imię i nazwisko dziecka, klasa, turnus, kwota wpłacana.
  6. Po potwierdzeniu wpłacanej kwoty przy portierni, kopertę/ koszulkę proszę wrzucić do skrzynki podawczej.

Karta uczestnika półkolonii.doc