Stypendium szkolne

Utworzono: 03 styczeń 2022

INFORMACJE DOTYCZĄCE STYPENDIUM SZKOLNEGO

Przypominamy, iż od stycznia 2022 roku zmienia się kryterium dochodowe uprawniające do przyznania  stypendium szkolnego z 528,00 zł do 600,00 zł na osobę . Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny z pedagogiem lub psychologiem szkolnym w celu odebrania wniosków.
Numer telefonu do gabinetu pomocy psychologiczno - pedagogicznej :  32/ 254 - 03 - 71 wew. 43

Osoby, którym przyznano stypendium od września nie muszą ponownie składać wniosków.

pedagodzy i psycholog