PROGRAM XIII ZLOTU SAMORZĄDÓW UCZNIOWSKICH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO

I CZĘŚĆ ZLOTU:

Godz. 1000 - 1200

1. Występ uczestników Ośrodka Rehabiiltacyjno – Edukacyjno - Wychowawczego
    w Chorzowie.
  2. Powitanie uczestników zlotu przez Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 33 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Katowicach.
  3. Wystąpienie Senatora RP – Pana Marka Plury.
  4. Wystąpienie przedstawiciela Wydziału Polityki Społecznej Urzędu Miasta Katowice – przybliżenie uczestnikom Zlotu celów i założeń kampanii realizowanej przez Urząd Miasta Katowice: „Miejska Dżungla”.
  5. Prelekcja wygłoszona przez Pana  Andrzeja  Bogdanowicza, Prezesa Zarządu Stowarzyszenia Chorych na Stwardnienie Rozsiane.

Godz. 12- 13 00   PRZERWA NA OBIAD

II CZĘŚĆ ZLOTU:

Godz.1300- 1400   WARSZTATY DLA UCZNIÓW

Zajęcia w panelach warsztatowych prowadzone przez:

1. Przedstawicieli Śląskiego Stowarzyszenia Edukacji i Rehabilitacji Osób
    Niepełnosprawnych "Akcent."
  2. Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Młodzieży Niewidzącej i Słabowidzącej
    z Chorzowa.
  3. Pokazowe zajęcia z Dogoterapii.
  4. Warsztaty dotyczące osób niewidomych prowadzone przez Pana Krzysztofa Wostala.
  5. Projekcja filmu „Miasto bez barier. Modelki” zrealizowanego przez Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji.

Godz.1300- 1400   WARSZTATY DLA NAUCZYCIELI

Warsztat: „ABC empatii, bo wszyscy jesteśmy tacy sami” – przedstawiciel Czepczyński Family Fundation

Godz.1400     ZAKOŃCZENIE ZLOTU

Regulamin zgłoszeniowy XIII Zlotu Samorządów Uczniowskich.pdf