Najlepsi z klas 1-3

Magdalena Wierzbicka 1a
 
Magdalena Wierzbicka z kl. 1a - Laureat Ogólnopolskiego Konkursu "Zuch" - edycja semestralna zintegrowana.
 
Antoni Jekel 1a
 
Antoni Jekel z kl. 1a - Laureat Ogólnopolskiego Konkursu "Zuch" - edycja semestralna zintegrowana.
 
Wiktoria Majda 1a
 
Wiktoria Majda z kl. 1a - Laureat Ogólnopolskiego Konkursu "Zuch" - edycja semestralna zintegrowana.
 
Wiktoria Wilczek 1a

Wiktoria Wilczek z kl. 1a - Laureat Ogólnopolskiego Konkursu "Zuch" - edycja semestralna zintegrowana.

Aleksandra Abram 1b

Aleksandra Abram z kl. 1bLaureat Ogólnopolskiego Konkursu "Zuch" - edycja semestralna zintegrowana.

Julia Broniek 1b

Julia Broniek z kl. 1b - Laureat Ogólnopolskiego Konkursu "Zuch" - edycja semestralna zintegrowana.

Piotr Ciesla 1b

Piotr Cieśla z kl. 1bLaureat Ogólnopolskiego Konkursu "Zuch" - edycja semestralna zintegrowana.

Weronika Wawok 1b

Weronika Wawok z kl. 1bLaureat Ogólnopolskiego Konkursu "Zuch" - edycja semestralna zintegrowana.

 Antoni Blach 2c

Antoni Błach z kl. 2c -  Laureat Ogólnopolskiego Konkursu SYNAPSIK MEN - edycja jesienna
 
Capala Michal 2e
 
Michał Cąpała z kl. 2e - Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Synapsik MEN dla klas drugich.
 

Tymon 3a

Tymon Augustyniak z kl. 3a - I miejsce w VII Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim „Po drugiej stronie tęczy"

Patrycja 3a

Patrycja Duda z kl. 3a  -  Tytuł finalisty.  Wyróżnienie w Ogólnopolskiej Stypendiadzie  Wczesnoszkolnej 2019 - „Ortografek"

Pawel Stefurak 3b

Paweł Stefurak z kl. 3b - I miejsce w XVIII Wojewódzkim Konkursie Matematycznym „Bajkowe Zadania”, III miejsce w województwie śląskim w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Matematyczny 2019, Bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Max Matematyczny 2020 

Lukasz Kwiatkowski 3b

Łukasz Kwiatkowski z kl. 3b - III miejsce w Międzynarodowym Konkursie Programistycznym Baltie Christmas 2019, Laureat w Ogólnopolskim Konkursie Polonistyczno-Matematycznym „Zuch Semestralny" 2020.

Daniel Mizgala 3b

Daniel Mizgała z kl. 3b - Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny 2020

Kacper Pacak 3b

 Kacper Pacak z kl. 3b - Laureat w Ogólnopolskim Konkursie Polonistyczno-Matematycznym „Zuch Semestralny" 2020.

Zosia 3c

Zofia Rak z kl. 3cLaureatka w Ogólnopolskim Konkursie „Zuch" - edycja semestralna. Wyróżnienie w Ogólnopolskiej Stypendiadzie Wczesnoszkolnej 2019 - „Ortografek". 

TOMEK 3c

Tomasz Kornaś z kl. 3cWyróżnienie w XVIII Wojewódzkim Konkursie Matematycznym „Bajkowe Zadania" 

3d

Górska Justyna, Kunysz Dobromiła, Kuszyński Piotr, Liszka Kacper, Michalczyk Magdalena, Ziółek Alicja z kl. 3dLaureaci drużynowych Eliminacji Regionalnych 29. edycji ogólnopolskiego konkursu Odysei Umysłu – krajowego etapu międzynarodowego konkursu edukacyjnego Odyssey of the Mind.   

do góry