Szanowni Państwo,

            W odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości informuję, że w chwili obecnej nauczanie zdalne w naszej szkole nie jest planowane. Mając jednak na uwadze sytuację epidemiczną w kraju, trwa weryfikacja informacji na temat sprzętu komputerowego, którym dysponują nasi uczniowie, aby – w razie konieczności wprowadzenia nauczania zdalnego – wspomóc najbardziej potrzebujących.

            Z dotychczas zebranych informacji wynika, że zapotrzebowanie na sprzęt jest tak duże, że nie będziemy w stanie zapewnić pomocy wszystkim potrzebującym. W związku z tym zwracam się do Państwa z ogromną prośbą. Gdyby ktoś z Państwa posiadał sprzęt komputerowy (tablet, laptop, komputer stacjonarny), którym może wspomóc szkołę, bardzo proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny.

           

Z góry dziękując za pomoc
Teresa Liburska – Łój
Dyrektor Szkoły


W dniu dzisiejszym wprowadzone zostało Zarządzenie nr 5 Dyrektora Szkoły dotyczące zmian w procedurach bezpieczeństwa w czasach pandemii. Obowiązujące od dzisiaj zmiany zaznaczone zostały na czerwono. Zachęcamy do zapoznania się z procedurami.
 

W okresie : 1.09.2020 - 31.08.2021 roku

dla wariantu za 50 zł obowiązuje nr polisy:       EDU-A /P 080003

dla wariantu za 65 zł obowiązuje nr polisy:       EDU-A / P 080004

dla wariantu za 100 zł obowiązuje nr polisy:    EDU-A / P 080006

Instrukcja zgłaszania zdarzeń:

Proszę o pobranie ze strony szkoły druku do roszczeń, wydrukowanie i wypełnienie. Kompletnie wypełniony druk do roszczenia wraz z dokumentacją medyczną proszę przesyłać w formie skanów na adresy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt z osobą  z obsługującą ubezpieczenie:

Panem Tomasz Sikora tel 502 071 501

Załączniki:

- zakres ubezpieczenia trzech wariantów

- ogólne warunki ubezpieczenia

-tabela uszczerbku

- druk do roszczenia

 

do góry