Konsultacje z rodzicami

Konsultacje z rodzicami - 12, 13 marzec 2019r godz. 16.30-18.30
Świetlica i biblioteka w czasie konsultacji pełni dyżur
Nauczyciel » Data » Sala » Uwagi »
 Liburska-Łój Teresa    gabinet dyrektor  L-4
 Kamińska Izabela  13.03.2019  gabinet wicedyrektora  
 Tecław Barbara  12.03.2019  107  
 Adamczyk Żaneta  13.03.2019  225  
 Baron Justyna  13.03.2019  228  
 Błasiak Michalina  13.03.2019  250  
 Bolesta Renata
 12.03.2019
 221
 
 Boral Damian  12.03.2019  220  
 Bularz Zofia  13.03.2019  203  
 Burzyk Magdalena  12.03.2019  143  
 Czarnecka Anna    159  
 Daszkiewicz Zofia  13.03.2019  157  po zebraniu o godz. 17.00
 Durczyńska Ilona  12.03.2019  148  
 Gorgoń Barbara  12.03.2019  210  
 Górka Katarzyna  13.03.2019  230  
 Grzesiak Alina
 13.03.2019
 249
 
 Hołota Urszula
 13.03.2019
 154
 
 Izydorczyk Małgorzata
 13.03.2019
 113
 
 Jakubiec Jarosław
 12.03.2019
 Sala gimnastyczna
 
 Jasiński Dariusz
 12.03.2019
 Basen/sala gimnastyczna
 
 Jasińska Marta
 12.03.2019
 Basen/sala gimnastyczna
 
 Juranek Grzegorz
 12.03.2019
 238
 
 Kala Anita
  
 203
 
 Kalinowska Jadwiga  13.03.2019  203  
 Kapias Karolina  13.03.2019  203  
 Kaszub Beata
 12.03.2019
 140
  godz. 17.00
 Kąkol Tomasz
 13.03.2019
 Sala gimnastyczna
 
 Klimczak Katarzyna
 12.03.2019
 Biblioteka
 
 Konieczna-Lubera Katarzyna  13.03.2019  245  
 Kornecki Filip
 
 Sala gimnastyczna
 
 Kozdrach Iwona
 13.03.2019
 226
 
 Krzyżańska-Antlauf Katarzyna
 12.03.2019
 235
 
 Ks. Drobisz Dariusz    209  
 Ks. Rataj Mirosław  12.03.2019  209  
 Kubica Joanna
 13.03.2019
 142
 
 Kupski Dariusz
 13.03.2019
 158
 
 Kwiecień Iwona  12.03.2019  152  
 Lajblich Małgorzyta
 13.03.2019
 233
 
 Lubina Bożena  12.03.2019  113  
 Łukowicz Liliana
 13.03.2019
 241
 
 Marszołek Angelika
 12.03.2019
 Radosna szkoła
 
 Mąsior Beata
 12.03.2019
 222
 
 Melich-Czereczon Bogusława
 12.03.2019
 121
 
 Noras Honorata      
 Nowak Dorota  12.03.2019  219  
 Nowak-Pilśniak Małgorzata
 13.03.2019
 134
 16.00-18.00
 Pawletta Jadwiga
 12.03.2019
 137
 
 Piela Aleksandra
 12.03.2019
 218
 
 Piskorska Ilona
 12.03.2019
 203
 
 Poddańczyk Barbara
 12.03.2019
 120
 
 Pustuła-Wójciak Halina
 12.03.2019
 256
 
 Rozmus Sylwia  13.03.2019  Sala gimnastyczna  
 Rydzewska Justyna  12.03.2019  118  
 Rzeszutek Krzysztof
 12.03.2019
 Sala gimnastyczna
 
 Sanecka Anna  12.03.2019    
 Sładek Barbara  12.03.2019  145  
 Smolarczyk Anna  13.03.2019  Sala gimnastyczna  
 Spyra Alicja
 13.03.2019
 248
 
 Stala-Dybus Justyna
 13.03.2019
 biblioteka
 
 Supińska Anna  13.03.2019  229  
 Szadkowska-Sikora Klaudia      
 Szczygieł Beata
 12.03.2019
 223
 
 Szczypiński Marcin  12.03.2019  Sala gimnastyczna  
 Szyndler-Łukasik Beata
 13.03.2019
 236
 
 Ścierska Agnieszka
 12.03.2019
 203
 
 Tarajkowski Zbigniew
 12.03.2019
 214
 
 Urbańska Martyna
 12.03.2019
 224
 
 Warczak Sylwia
 12.03.2019
 Sala gimnastyczna
 
 Witańska Eliza
 12.03.2019
 167
 
 Wolny Agnieszka
 12.03.2019
 160
 
 Worsztynowicz Paulina
 13.03.2019
 146
 
 Wyrobek-Rak Katarzyna
 12.03.2019
 203
 
 Wysocka Urszula      
 Zioła Teresa  12.03.2019  247  

 

 

 

do góry