Konsultacje z rodzicami

Konsultacje z rodzicami - 15, 16 października 2019 r  godz.16.30-18.30
Świetlica i biblioteka w czasie konsultacji pełni dyżur
Nauczyciel » Data » Sala » Uwagi »
 Liburska-Łój Teresa  16.10.2019  gabinet dyrektor  
 Kamińska Izabela  16.10.2019  gabinet wicedyrektora 115  
 Tecław Barbara  15.10.2019  107  
 Adamczyk Żaneta  16.10.2019  225  
 Baron Justyna  15.10.2019  228  
 Błasiak Michalina  16.10.2019  159  
 Bolesta Renata
 15.10.2019
 221
 
 Boral Damian  15.10.2019  220  
 Bryl Elżbieta  16.10.2019  227  
 Bularz Zofia  16.10.2019  świetlica  
 Burzyk Magdalena  16.10.2019  245  
 Durczyńska Ilona  15.10.2019  148  
 Głaz Piotr  15.10.2019  256  
 Gorgoń Barbara  16.10.2019  210  
 Grzesiak Alina
 16.10.2019
 249
 
 Hołota Urszula
 15.10.2019
 134
 
 Izydorczyk Małgorzata
 16.10.2019
 113
 
 Jakubiec Jarosław
 
 Sala gimnastyczna
 
 Jasiński Dariusz
 --------------
 Basen/sala gimnastyczna
 
 Jasińska Marta
 15.10.2019
 Basen/sala gimnastyczna
 
 Juranek Grzegorz
 15.10.2019
 209
 
 Kapias Karolina  15.10.2019  świetlica  
 Kąkol Tomasz
 15.10.2019
 Sala gimnastyczna
 
 Klimczak Katarzyna
 
 Biblioteka
 
 Kołodziejska Beata  15.10.2019  157  
 Konieczna-Lubera Katarzyna  15.10.2019  152  
 Kozdrach Iwona
 15.10.2019 
 226
 15.00-19.00
 Krzyżańska-Antlauf Katarzyna
 16.10.2019
 235
 
 Kubica Joanna
 16.10.2019
 232
 
 Kupski Dariusz
 16.10.2019
 152
 
 Lajblich Małgorzyta
 16.10.2019
 233
 
 Lubina Bożena  15.10.2019  gab. pedagoga  
 Łukowicz Liliana
 ---------------
 241
 
 Marszołek Angelika
 15.10.2019
 Radosna szkoła
 
 Mąsior Beata
 16.10.2019
 222
 
 Melich-Czereczon Bogusława
 16.10.2019
 121
 
 Noras Honorata  ----------------    
 Nowak Dorota  15.10.2019  219  
 Nowak-Pilśniak Małgorzata
 16.10.2019
 134
 
 Pająk Monika      
 Pawletta Jadwiga
 15.10.2019
 151
 
 Piela Aleksandra
 15.10.2019
 218
 
 Piskorska Ilona
 16.10.2019
 świetlica
 
 ks. Piwowarczyk Przemysław  15.10.2019  137  
 Poddańczyk Barbara
 16.10.2019
 120
 
 ks. Rataj Mirosław      
 Rozmus Sylwia  16.10.2019  Sala gimnastyczna  
 Rydzewska Justyna  16.10.2019  250  
 Rzeszutek Krzysztof
 15.10.2019
 Sala gimnastyczna
 
 Sanecka Anna  15.10.2019  gab. pedagoga  
 Smolarczyk Anna  ---------------  Sala gimnastyczna  
 Spyra Alicja
 15.10.2019
 248
 
 Stala-Dybus Justyna
 16.10.2019
 biblioteka
 
 Supińska Anna  16.10.2019  229  
 Szadkowska-Sikora Klaudia       
 Szczygieł Beata
 15.10.2019
 223
 
 Szczypiński Marcin  16.10.2019  Sala gimnastyczna  
 Szyndler-Łukasik Beata
 15.10.2019
 143
 
 Ścierska Agnieszka
 15.10.2019
 203
 
 Tarajkowski Zbigniew
 16.10.2019
 214
 
 Urbańska Martyna
 16.10.2019
 224
 
 Warczak Sylwia
 16.10.2019
 Sala gimnastyczna
 
 Witańska Eliza
 16.10.2019
 167
 
 Wolny Agnieszka
 15.10.2019
 160
 
 Worsztynowicz Paulina
 15.10.2019
 146
 16:00-18:00
 Wyrobek-Rak Katarzyna
 ---------------
 203
 
 Zioła Teresa  15.10.2019  247  

 

 

 

do góry