Kalendarz szkolny 2019/20

 

SIERPIEŃ

28, 29, 30

Zebrania Rady Pedagogicznej, Spotkania Zespołów Wychowawczych, Spotkania Zespołów Przedmiotowych

WRZESIEŃ

2
(poniedziałek)

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

2
(poniedziałek)

Zebranie informacyjne dla rodziców uczniów klas 1 SP

·       

Spotkania Zespołów Wychowawczych

9
(poniedziałek)

Szkolenie Rady Pedagogicznej

10
(wtorek)

Zebrania z Rodzicami – kl. I – IV SP (godz. 17.00)

11
(środa)

Zebranie z Rodzicami – kl. V – VIII (godz. 17:00)

11
(środa)

154. urodziny miasta Katowice – Dzień żółto – niebieski

11
(środa)

Koncert „SILESIA”

12
(czwartek)

Zebranie Rady Pedagogicznej

16
(poniedziałek)

Zebranie Plenarne Rady Rodziców (sala 119) godz. 17:30

25
(środa)

Skok przez tarczę

26
(czwartek)

Europejski Dzień Języków

26
(czwartek)

Pasowanie na ucznia Szkoły Podstawowej nr 33 godz. 16:00

PAŹDZIERNIK

1
(wtorek)

Szkolny Dzień Chłopaka
Dyskoteka z okazji Dnia Chłopca dla klas IV – VIII

4
(piątek)

IX Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia.
Rozpoczęcie projektu grantowego Fundacji mBanku
„Zrozum i podaj dalej”

1 – 4
(wt. – pt)

Tydzień głośnego czytania dzieciom

7 – 15
(wt. – pt)

Tydzień Kodowania

9
(środa)

Koncert „SILESIA”

10
(czwartek)

Dzień Sportu Osób Niepełnosprawnych - klasy V – VIII

11
(piątek)

Szkolny Dzień Edukacji Narodowej – uroczysta akademia

14
(poniedziałek)

Dzień Edukacji Narodowej – dzień wolny od zajęć dydaktycznych

·       

Szkolenie Rady Pedagogicznej

15-16
(wtorek-środa)

Konsultacje z Rodzicami (godz. 16.30 – 18.30)

16
(środa)

Dzień Sportu Osób Niepełnosprawnych - klasy I – IV

17
(czwartek)

Debata oksfordzka przeprowadzona przez klasy: 8c i 8b

25
(piątek)

Międzyklubowa Liga Pływacka

30
(środa)

„Upiorna dyskoteka” dla kl. IV – VIII 16.00 – 19.00

LISTOPAD

1
(piątek)

Dzień Wszystkich Świętych – dzień wolny

4-8
(pn-pt)

Tydzień Polski

6
(środa)

Koncert „ SILESIA”

8
(piątek)

Uroczysta akademia z okazji Rocznicy Odzyskania Niepodległości – dzień galowy

11
(poniedziałek)

Narodowe Święto Niepodległości – dzień wolny

14
(czwartek)

III Międzyklubowe Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Katowice „KARLIK 2019”

18
(poniedziałek)

Międzynarodowy Dzień Tolerancji

19
(wtorek)

Zebrania z Rodzicami – klasy I – IV  (godz. 17.00)

20
(środa)

Zebrania z Rodzicami – kl. V – VIII (godz. 17.00)

·       

Spotkanie Zespołów Wychowawczych

·       

Próbny egzamin ósmoklasisty

25
(poniedziałek)

Światowy Dzień Pluszowego Misia

26
(wtorek)

VII Szkolno – Przedszkolny Przegląd Artystyczny

GRUDZIEŃ

3
(wtorek)

Debata oksfordzka przeprowadzona przez klasy: 8a i 7d

4
(środa)

Biesiada Górnicza dla klas I – III SP

4
(środa)

Koncert „ SILESIA”

6
(piątek)

Szkolne Zawody Pływackie MIKOŁAJ 2019

13
(piątek)

Termin wystawienia przewidywanych śródrocznych ocen niedostatecznych

18
(środa)

Ostateczny termin poinformowania ucznia i jego Rodziców
o przewidywanym śródrocznym stopniu niedostatecznym

17-18
(wt.-śr.)

Konsultacje z Rodzicami (godz. 16:30 – 18:30)

20
(piątek)

Jasełka, opłatek w klasach

23.12 – 1.01

Zimowa przerwa świąteczna – WESOŁYCH ŚWIĄT!!!

STYCZEŃ

6
(poniedziałek)

Święto Trzech Króli – dzień wolny

8
(środa)

Koncert „ SILESIA”

10
(piątek)

XVII Delfiniada Pływacka dla Szkół Podstawowych o Puchar Prezydenta Miasta Katowice

13.01-26.01
(poniedziałek)

FERIE ZIMOWE

27
(poniedziałek)

Powrót do szkoły po feriach

27
(poniedziałek)

Ostateczny termin wystawienia ocen śródrocznych

30
(czwartek)

Konferencja klasyfikacyjna

LUTY

3
(poniedziałek)

ROZPOCZĘCIE II PÓŁROCZA!

3
(poniedziałek)

Konferencja zatwierdzająca i podsumowująca pracę
w I półroczu

3, 4
(pon., wt.)

Archipelag Skarbów - program profilaktyczny dla klas VII - VIII

4
(wtorek)

Zebrania z Rodzicami – kl. I – IV (godz. 17.00)

5
(środa)

Zebrania z Rodzicami – kl. V – VIII (godz. 17.00)

5
(środa)

Koncert „ SILESIA”

8
(sobota)

Koncert Noworoczny

11
(wtorek)

Dzień Bezpiecznego Internetu

12
(środa)

Zabawa karnawałowa dla klas I – III

13
(czwartek)

Zabawa karnawałowa dla klas IV – VIII

11
(wtorek)

Festiwal Nauki

21
(piątek)

Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego

26
(środa)

Debata oksfordzka przeprowadzona przez klasy: 7c i 7b

MARZEC

3-4
(wt.-śr.)

Konsultacje z Rodzicami (godz. 16.30 – 18.30)

4
(środa)

Zebranie z Rodzicami uczniów klas VIII – procedury egzaminacyjne oraz zasady rekrutacji do szkół średnich

4
(środa)

Koncert „ SILESIA”

 7
(sobota)

Eliminacje Regionalne Odysei Umysłu Katowice 2020

9
(poniedziałek)

Akademia z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet

·         

Konferencja samokształceniowa Rady Pedagogicznej

·         

Spotkania Zespołów Wychowawczych

17
(wtorek)

Święto Szkoły. Dzień Absolwenta

30 – 01.04

Przewidywany termin rekolekcji

KWIECIEŃ

1
(środa)

XI Zlot Samorządów Uczniowskich Szkól Podstawowych województwa śląskiego

7
(wtorek)

Światowy Dzień Zdrowia

8
(środa)

Koncert „ SILESIA”

9.04 – 14.04
(czw. - wt.)

Wiosenna przerwa świąteczna  WESOŁYCH ŚWIĄT!!!

15-16
(śr-czw.)

Konsultacje z Rodzicami (godz. 16.30 – 18.30)

21
(wtorek)

Egzamin ósmoklasisty – język polski godz. 9.00
Dla pozostałych klas - dzień wolny od zajęć dydaktycznych

22
(środa)

Egzamin ósmoklasisty – matematyka godz. 9.00
Dla pozostałych klas - dzień wolny od zajęć dydaktycznych

23
(czwartek)

Egzamin ósmoklasisty – język obcy godz. 9.00
Dla pozostałych klas - dzień wolny od zajęć dydaktycznych

24
(piątek)

Międzynarodowy Dzień Ziemi

·       

Dyskoteka wiosenna dla klas IV – VIII

29
(środa)

XI Przedszkolandia Pływacka Śląskich Przedszkoli o Puchar Prezydenta Miasta Katowic

30
(czwartek)

Obchody Konstytucji 3 Maja – akademia

MAJ

1
(piątek)

 Międzynarodowe Święto Pracy

2
(sobota)

 „Święto Flagi”

3
(niedziela)

 Święto Konstytucji 3 Maja

·       

Spotkania Zespołów Wychowawczych

6
(środa)

Koncert „ SILESIA”

·       

Dzień Rodziny

12-13
(wt.-śr.)

Konsultacje z Rodzicami

12
(wtorek)

Debata oksfordzka przeprowadzona przez klasy: 7a i 8c

13
(środa)

Ostateczny termin poinformowania ucznia i jego Rodziców o przewidywanym końcowym stopniu niedostatecznym

·       

Ogólnopolskie Badanie Umiejętności Trzecioklasistów

14
(czwartek)

XVII Międzyszkolny Konkurs Matematyczny dla klas V „Zostań mistrzem”

21
(czwartek)

Finał V Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „KOCHAM POLSKĘ”

29
(piątek)

Termin wystawiania przewidywanych rocznych ocen z przedmiotów i zachowania

CZERWIEC

1
(poniedziałek)

Dzień Samorządności

2
(wtorek)

Zebrania z Rodzicami – kl. I – IV SP (godz. 17.00)

3
(środa)

Zebrania z Rodzicami – kl. V – VIII (godz. 17.00)

3
(środa)

Ostateczny termin poinformowania ucznia i jego Rodziców o przewidywanych rocznych ocenach z przedmiotów i zachowania

3
(środa)

Koncert „ SILESIA”

5
(piątek)

Ostateczny termin składania podań o dodatkowe sprawdzenie wiadomości i umiejętności

9-10
(wt., śr.)

Dodatkowe sprawdzenie wiadomości

11
(czwartek)

Boże Ciało – dzień wolny

12
(piątek)

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych

15
(poniedziałek)

Ostateczny termin wystawienia ocen rocznych z przedmiotów i zachowania

17
(środa)

Konferencje klasyfikacyjne w zespołach

18
(czwartek)

Komers klas VIII

20
(sobota)

Festyn lokalny –„Bajeczna sobota – serduszko bije na Witosa”

·       

Apel podsumowujący osiągnięcia sportowe

25
(czwartek)

Konferencja zatwierdzająca wyniki nauczania w roku szkolnym 2019/2020 – Dzień wolny od zajęć dydaktycznych

26
(piątek)

Uroczyste zakończenie roku szkolnego

29
(poniedziałek)

Konferencja podsumowująca pracę w roku szkolnym 2019/2020

 

 

do góry