MIEJSKA DŻUNGLA 2019/2020

Akcja Parkingowa

W tym roku szkolnym (w sobotę 07.12..2019 r.) uczniowie naszej szkoly po raz kolejny wzięli udział w Akcji Parkingowej. Przedstawiciele klas VII i VIII byli na parkingach przy Silesia City Center.

Czytaj więcej...Akcja Parkingowa

W minionym roku szkolnym dzieci z kl. 4a i 4c oraz członkowie Szkolnego Klubu Wolontariatu uczestniczyli w pracach Klubu Dyskusyjnego działającego w MBP na naszym osiedlu.

Comiesięczne spotkania, gry i zabawy czytelnicze, zajęcia kulinarne zaowocowały wzrostem zainteresowania i popularyzacji ciekawych pozycji ksiąkowych. 21 czerwca  2019r kończymy zajęcia, ale już czekamy na dalszy ciąg we wrześniu!

• czytania
  • ksiazka
  • podziekowanie

8 czerwca 2019r. odbył się na naszym osiedlu VI Bieg Integracyjny im. Braci Turskich. We współpracy z Ośrodkiem "AKCENT" Szkolny Klub Wolontariatu pomagał przy organizacji i pracach porządkowych imprezy.

• bieg-integr
  • received_2414507178832500

Podziękowanie dla Szkolnego Klubu Wolontariatu za współpracę z Towarzystwem Przyjaciół Lwowa.

• Dyplom-TPL
  • podziekowanie-TPL

Podziękowanie dla Szkolnego Klubu Wolontariatu za udział w akcji "Bohater"

• podziekowanie-bohateron