Pomaganie, historia i ciekawi ludzie

Członkowie Szkolnego Klubu Wolontariatu uczestniczyli w obchodach 35-lecia Towarzystwa Przyjaciół Lwowa organizowanych w Domu Kultury na Koszutce. Duża dawka pięknej historii kresowej, spotkanie z ciekawymi postaciami i pomoc w organizacji uroczystości wypełniły nasz czas pobytu. Znamienitą postacią, którą udało nam się poznać i porozmawiać to prof. Stanisław Sławomir Nicieja, autor „Kresowej Atlantydy", opisującej kresowe miasta i miasteczka.
Niezapomniany czas na długo pozostanie w naszych sercach!

01

Niezapomniany czas na długo pozostanie w naszych sercach!