Godziny pomocy dla ucznia

Godziny pomocy dla ucznia w roku szkolnym 2022/2023

IMIĘ I NAZWISKO NAUCZYCIELA

DZIEŃ

GODZINA

NUMER SALI

Żaneta Adamczyk

piątek

13.40 – 14.40

225

Justyna Baron

poniedziałek

8.00 – 9.00

228

Renata Bolesta

wtorek

8.00 – 9.00

221

Damian Boral

czwartek

7.45 – 8.45

118

Elżbieta Bryl

środa

7.00 – 8.00

227

Magdalena Burzyk

piątek

13.45 – 14.45

245

Iga Federowicz

wtorek

11.30 – 12.30

220

Marta Gładysz

poniedziałek

16.00 – 17.00

basen

Alina Grzesiak

czwartek

7.05 – 8.05

249

Urszula Hołota

środa

14.40 – 15.40   

154

Dariusz Jasiński

wtorek

13.30 – 14.30

sala gimnastyczna

Anna Jendryka

wtorek

14.30 – 15.30

134

Anita Kala

wtorek

10.30-11.30

203

Izabela Kamińska

czwartek

15.00 – 16.00

115

Beata Kaszub

poniedziałek

7.05 – 8.05

157

Tomasz Kąkol

czwartek

15.30 – 16.30

sala gimnastyczna

Katarzyna Klimczak

czwartek

9.00 – 10.00

biblioteka

Beata Kołodziejska

wtorek

7.05 – 8.05

151

Agnieszka Kopeć

czwartek

10.30-11.30

203

Katarzyna Krzyżańska-Antlauf

piątek

7.05 – 8.05

239

Joanna Kubica

poniedziałek

7.00 – 8.00

232

Dariusz Kupski

środa

14.35 – 15.35

158

Małgorzata Lajblich

środa

14.35 – 15.35

142

Sandra Lis

piątek

7.00 – 8.00

sala gimnastyczna

Teresa Liburska-Łój

wtorek

8.00 – 9.00

244

Bożena Lubina

poniedziałek

7.30 -8.30

gabinet pomocy psych. – ped.

Justyna Stala-Dybus

piątek

8.00 – 9.00

205

Grzegorz Juranek

poniedziałek

16.15 – 17.15

145

Angelika Marszołek

wtorek

16.10 – 17.10

radosna szkoła

Beata Mąsior

wtorek

13.30 – 14.30

222

Honorata Noras

czwartek

7.30 – 8.30

136

Anna Nowak

piątek

11.40 – 12.40

229

Dorota Nowak

wtorek

7.00 – 8.00

219

Karolina Nowak

piątek

14.30-15.30

203

Monika Pająk

środa

13.45 – 14.35

152

Sonia Pawełoszek

poniedziałek

13.45 – 14.45

247

Damian Pawęzowski

piątek

14.35 – 15.35

sala gimnastyczna

Jadwiga Pawletta

czwartek

7.00 – 8.00

233

Aleksandra Piela

wtorek

12.30 – 13.30

218

Jan Pietryga

piątek

10.45 – 11.45

137

Małgorzata Nowak-Pilśniak

wtorek

7.30 – 8.30

135

Przemysław Piwowarczyk

wtorek

9.45 – 10.45

137

Barbara Poddańczyk

czwartek

7.00 – 8.00

118

Magda Rajtor

wtorek

10.30-11.30

203

Sylwia Rozmus

piątek

13.45 – 14.45

sala gimnastyczna

Justyna Rydzewska

piątek

7.00 – 8.00

250

Andrzej Sikora

wtorek

7.00 – 8.00

257

Aleksander Skrzyś

poniedziałek

16.15 – 17.15

142

Alicja Spyra

poniedziałek

13.45 – 14.45

248

Justyna Stala-Dybus

piątek

8.00 – 9.00

205

Beata Szczygieł

poniedziałek

7.00 – 8.00

223

Martyna Urbańska-Szczęsna

środa

14.45 – 15.45

224

Marcin Szczypiński

środa

7.00 – 8.00

basen

Agnieszka Ścierska

wtorek

10.30-11.30

203

Zbigniew Tarajkowski

czwartek

14.20 – 15.20

120

Barbara Tecław

środa

7.05 – 8.05

159

Eliza Witańska

wtorek

14.45 – 15.45

167

Agnieszka Wolny

poniedziałek

14.35 – 15.35

160

Paulina Worsztynowicz

wtorek

7.05 – 8.05

242

Halina Pustuła-Wójciak

czwartek

14.30 – 15.30

256

Katarzyna Wyrobek-Rak

środa

9.00-10.00

203

do góry