SALA
GODZINY DOSTĘPNOŚCI
NAZWISKO IMIĘ NAUCZYCIELA |
DZIEŃ TYGODNIA |
|
LIBURSKA – ŁÓJ Teresa |
Środa 14.30-15.30 |
Gabinet Dyrektora lub 146 |
HOŁOTA Urszula |
Środa 15:00-16:00 |
Gabinet 107 |
RYDZEWSKA Justyna |
Wtorek 15:00-16:00 |
Gabinet 115 lub 250 |
SZADKOWSKA-SIKORA Klaudia |
Poniedziałek 15:00-16:00 |
Gabinet 108 lub Gabinet PPP |
BARON Justyna |
Piątek 11:30-12:30 |
228 |
BŁASZCZAK Aleksandra |
Czwartek: 7:30- 8:00; 9:00-9:30 |
141 |
BOLESTA Renata |
Poniedziałek 12:30-13: 30 |
221 |
BORAL Damian |
Środa 07:00-08:00 |
211 |
BOŻEK Wioleta |
Poniedziałek 09:00-10:00 |
Biblioteka |
BRYL Elżbieta |
Piątek 07:00-08:00 |
227 |
BURZYK Magdalena |
Poniedziałek 14:30-15:30 |
245 |
CHWASTEK Izabela |
Piątek 13:00-14:00 |
Pokój nauczycieli wf |
DAWID Joanna |
Piątek 13:30-14:30 |
Gabinet PPP |
ks. DOLIBÓG Karol |
Czwartek 14:30-15:30 |
234 |
DURCZYŃSKA Ilona |
Środa 13:30 - 14:30 |
148 |
FEDEROWICZ Iga |
piątek 7:45-8:45 |
220 |
ks. GAMZA Mateusz |
Wtorek 13:45-14:45 |
238 |
GŁADYSZ Marta |
Wtorek 15:25-16:25 |
Siłownia |
GORGOŃ Barbara |
Środa 13:30-14:30 |
149 |
GRZESIAK Alina |
Środa 07:00-08:00 |
249 |
IZYDORCZYK Małgorzata |
Pon. 13:30-14:00, śr. 14.30 - 15.00 |
Gabinet PPP |
JAKUBIEC Jarosław |
Piątek 14.30-15.30 |
Pokój nauczycieli wf |
JARZĄBSKA – OGŁOZA Sandra |
Wtorek 07:00-08:00 |
239 |
JASIŃSKI Dariusz |
Poniedziałek 15:20:16:20 |
Pokój nauczycieli wf |
JAWORSKA Dorota |
Wtorek 11:00-12:00 |
Pokój nauczycielski przedszkola |
JENDRYKA Anna |
Poniedziałek 11:00- 12:00 |
Pokój nauczycielski przedszkola |
KALA Anita |
Wtorek 10:30-11:30 |
Świetlica |
KAPIAS Karolina |
Poniedziałek 7:45-8:45 |
222 |
KASZUB Beata |
Wtorek 07:00-08:00 |
242 |
KĄKOL Tomasz |
Czwartek 13:30-14:30 |
Pokój nauczycieli wfod |
KOŁODZIEJSKA Beata |
Wtorek 14:30-15:30 |
244 |
KOPEĆ Agnieszka |
Czwartek 10:30-11:30 |
Świetlica |
KOZDRACH Iwona |
Środa 13:30-14:30 |
226 |
KRZYŻAŃSKA - ANTLAUF Katarzyna |
Wtorek 07:00-08:00 |
235 |
KUBICA Joanna |
Piątek 14.30- 15.30 |
232 |
KUPSKI Dariusz |
Środa 14.35-15.35 |
158 |
KWIATKOWSKA Tatiana |
Czwartek 09.40-10.40 |
234 |
LAJBLICH Małgorzata |
Wtorek 7:00-8:00 |
142 |
LIS Sandra |
Środy 13:30-14:30 |
Pokój nauczycieli wf |
LUBINA Bożena |
Piątek 13.00 - 14.00 |
Gabinet PPP |
ŁUKOWICZ Liliana |
Wtorek 12.45-13.45 |
241 |
MATUSZAK Kinga |
poniedziałek 15:20-16:20 |
234 |
MĄSIOR Beata |
Wtorek 15:00-16:00 |
215 |
MELICH – CZERECZON Bogusława |
Czwartek 15:05-16:05 |
121 |
NIZO Urszula |
Wtorek 12:00-13:00 |
Pokój nauczycielski przedszkola |
NORAS Honorata |
Wtorek 13:30-14:30 |
Pokój nauczycielski przedszkola |
NOWAK Anna |
Środa od 11:30-12:30 |
229 |
NOWAK Dorota |
Wtorek 07:00-08:00 |
219 |
NOWAK Karolina |
Środa 13:30-14:30 |
Pokój nauczycieli wf |
NOWAK – PILŚNIAK Małgorzata |
Czwartek 7:30-8:00 Piątek 7:30-8:00 |
216 |
PAJĄK Monika |
Wtorek 14:30-15:30 |
152 |
PAWEŁOSZEK Sonia |
Czwartek 13:45-14:45 |
247 |
PAWĘZOWSKI Damian |
Piątek 14:30-15:30 |
Pokój nauczycieli wf |
PAWLETTA Jadwiga |
Czwartek 12:45 - 13:45 |
222 |
PIELA Aleksandra |
Czwartek 11.45-12.45 |
218 |
PODDAŃCZYK Barbara |
Czwartek 7:00 - 8:00 |
146 |
PUSTUŁA – WÓJCIAK Halina |
Wtorek 14.30 - 15.30 |
256 |
RAJTOR Magda |
Wtorek 10:30-11:30 |
Świetlica |
ROCH Magdalena |
Poniedziałek 10:30-11:30 |
Świetlica |
ROJEK Aleksandra |
Poniedziałek 14:30-15:30 |
225 |
ROZMUS Sylwia |
Środa 16:00-17:00 |
Pokój nauczycieli wf |
SANECKA Anna |
Wtorek 07:00 - 08:00 |
Gabinet PPP |
SIKORA Andrzej |
Środa 7:00 - 8:00 |
256 |
SPYRA Alicja |
Piątek 13:45-14:45 |
248 |
STALA -DYBUS Justyna |
Poniedziałek 7:00 - 8:00 |
157 |
SZASTOK Karolina |
Piątek 8:00-9:00 |
Biblioteka |
SZCZYGIEŁ Beata |
Poniedziałek 7:00 - 8:00 |
223 |
SZCZYPIŃSKI Marcin |
Poniedziałek 7:00 - 8:00 |
Pokój nauczycieli wf |
SZYNDLER – ŁUKASIK Beata |
Środa 7:00 - 8:00 |
236 |
ŚCIERSKA Agnieszka |
Poniedziałek 9.40-10.40 |
Świetlica |
TARAJKOWSKI Zbigniew |
Poniedziałek 14:40-15:40 |
118 |
TECŁAW Barbara |
Poniedziałek 7:00-8:00 |
159 |
URBAŃSKA-SZCZĘSNA Martyna |
Poniedziałek 8:00-09:00 |
224 |
WITAŃSKA Eliza |
Czwartek 7:00-8:00 |
167 |
WOLNY Agnieszka |
Poniedziałek 14.35-15.35 |
160 |
WYROBEK – RAK Katarzyna |
Czwartek 09:30-10:30 |
Świetlica |
ZALEWSKA Teresa |
Środa 10:00-11:00 |
Pokój nauczycielski przedszkola |