Kursik języka niemieckiego zorganizowany przez uczniów kl. 7a i P. M. Pająk

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie

1. Konkurs Fotograficzny –”Ja z Katowicami w tle”, z krótkim opisem, gdzie zdjęcie zostało wykonane Prosimy wysłać zdjęcia na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  1. Konkurs plastyczny / graficzny pt „Moje Katowice”- logo, pocztówka technika dowolna / Format dowolny

Konkurs organizowany z okazji Urodzin Katowic

CELE

1. Rozbudzanie rozwijanie kreatywności i dziecięcych talentów
  1. Rozpowszechnianie atrakcyjnych technik plastycznych.
  2. Promowanie spontanicznej ekspresji plastycznej dziecka
  3. Poszukiwanie ciekawych i wyjątkowych miejsc w Katowicach
  4. Promocja miasta Katowice

Czytaj więcej...Konkurs ur. Katowic - Regulamin

Turnus I

Nasze przygody zaczynamy od pysznego i pożywnego śniadanka w formie stołu szwedzkiego.

posiłki

W trakcie turnusów wychodzimy na kręgle, do kina, jeździmy na wycieczki, spacerujemy po zoo oraz Parkach, bawimy się na terenie szkoły:)

Uwaga

Każdy Turnus rozpoczyna się spotkaniem organizacyjnym dzieci , wychowawców i kierownika  w aulii szkoły o godz. 8.00. Prosimy o punktualność.

W trakcie spotaknia uczniowie zostaną poinformowani o przydziale do grup; o planach dzieci będą informowani na bieżąco.

Uiszczona opłata za półkolonie, jest równoznaczna z przyjęciem dziecka na turnus.

Każdego dnia dziecko zabiera ze sobą:

- legitymacje lub karte śkup

-wodę, dużo wody

- drugie śniadanie

-kieszonkowe

-nakrycie głowy (czapkę, chustę, itp.)

-proszę zabezpieczyć dzieci w kremy z filtrem na słońce! W przypadku choroby lokomocyjnej w dniu wycieczki-środa- proszę zabezpieczyć dziecko w leki w obie strony.

- chusteczki higieniczne

-uśmiech i dobry humor

Telefony komórkowe oraz smarwatche dziecko może posiadać do kontaktu z rodzicem na własną odpowiedzialność. Obowiązuje zakaz filmowania, fotografowania bez zgody wychowawcy, gier.

Dziecko, które o godz. 15.00 -zakończenie półkolonii- ma wracać samo, dostarcza pierwszego dnia zgodę od rodzica. Prosimy o punktualność.

Rodzic jest zobowiązany poinformować kierownika półkolonii o nieobecności dziecka w czasie trwania turnusu, na dzień przed.

Kontakt z kierownikiem lub wychowawcą jest możliwy poprzez dziennik Vulkan lub telefonicznie poprzez sekretariat szkoły.