Świetlica
-
25. 09. 30
Nasza szkoła po raz drugi wzięła udział w ogólnopolskiej kampanii PRZYTUL SIĘ DO DRZEWA 2025. Kampania ma na celu zwrócenie uwagi na bezpieczne i mądre poruszanie się po lasach, uczula na rzeczy, które mogą nieświadomie doprowadzić do pożaru. SP33 kocha Lasy i chroni je przed pożarem ❤


-
25. 09. 25

W drodze do szkoły nie spotka mnie nic złego, bo znam już przepisy ruchu drogowego.
-
25. 09. 25

Biegać, skakać, latać, pływać, w tańcu w ruchu wypoczywać".
-
25. 09. 18
Czas zabawy zaczął się. Ja się bawię i Ty też. Świetliczaki czas po lekcjach mile spędzają, konstruują, grają i o cichą zabawę dbają.

-
25. 09. 13
11 września z okazji 160 rocznicy urodzin miasta Katowice, uczniowie kl. 1-3 uczestniczyli w konkursie plastycznym pt. „Katowice oczami dziecka". Uczniowie kl.4-6 w konkursie wiedzy pt. „Moje Katowice".

-
25. 01. 24
Wyniki szkolnego konkursu literacko-plastycznego pt. „Kocham babcie, kocham dziadka"
I miejsce
Aurela Sz. 1c
Natalia P. 2a
Viktoria O. 3a
II miejsce
Oliwia B. 2a
Hania K. 2c
III miejsce
Patryk Cz. 3c
Klaudia G.3e
Serdecznie gratulujemy!
Dziękujemy za udział
Dyplomy i nagrody zostaną nagrodzonym uczniom wręczone 31.01.2025r. podczas lekcji wychowawca świetlicy przyjdzie do klas.







