Kilka słów do Uczniów

Drodzy Uczniowie! 

Wiosną tego roku znaleźliśmy się w trudnej i nieprzewidzianej sytuacji. Wielu z nas po omacku próbowało się odnaleźć w nowej pandemicznej rzeczywistości. Teraz już trochę oswoiliśmy się z tym , jednak dla części z nas sytuacja nadal nie jest komfortowa.

Przez ten czas od wiosny do teraz miałyśmy okazję analizować wiele sytuacji, pomagać w rozwiązywaniu różnorodnych problemów i zbierać doświadczenia Wasze i Waszych rodziców. Obserwowałyśmy również siebie i nasze otoczenie. Słuchałyśmy relacji, przemyśleń i  zebrało nam się trochę wniosków dotyczących emocji i dostosowywania się do zmian. W najbliższym czasie postaramy się zamieścić tutaj wskazówki dla Was, które stanowić będą połączenie naszej wiedzy i doświadczeń.

Być może będziecie się z nami zgadzać, być może nie. Mamy jednak  nadzieję, że ten, kto będzie chciał, coś z tego “ zabierze dla siebie” i będzie mu to pomocne.

Pamiętajcie, że zawsze możecie liczyć na nasze wsparcie. W czasie nauki zdalnej pełnimy dyżury telefoniczne w poniedziałki (9 - 11), czwartki (8 - 10) i piątki (10 - 12). Możecie również pisać na skrzynkę zaufania

http://www.sp33.katowice.pl/uczniowie/skrzynka-zaufania

Życzymy zdrowia i dobrego humoru
Pedagodzy Małgorzata Izydorczyk i Anna Sanecka oraz psycholog Bożena Lubina

do góry