Certyfikat Szkoły Promującej Zdrowie

Nasza szkoła  uzyskała  CERTYFIKAT  SZKOŁY PROMUJĄCEJ  ZDROWIE

NASZA SZKOŁA W KRAJOWEJ  SIECI  SZKÓŁ PROMUJĄCYCH ZDROWIE

Decyzją Centralnej Kapituły Krajowego Certyfikatu Szkoły Promującej Zdrowie nasza szkoła uzyskała rekomendację do nadania tego prestiżowego wyróżnienia.
W dniu 23 listopada w Warszawie odbyła się ceremonia nadania 35 placówkom z całej Polski Krajowych Certyfikatów Szkoły Promującej Zdrowie. Wśród odznaczonych szkół znalazła się także nasza szkoła.

Uroczystego wręczenia w Auli Ośrodka Rozwoju Edukacji dokonał Sekretarz Stanu w MEN, wiceminister edukacji narodowej – Maciej Kopeć. Tym samym szkoła została włączona do Krajowej Sieci Szkół odznaczonych certyfikatem i należy do Europejskiego Programu Szkoły dla Zdrowia w Europie.

Certyfikat odbierała Pani dyrektor Teresa Liburska-Łój oraz Szkolny koordynator d.s. Promocji Zdrowia Alina Grzesiak.

DSC 1324DSC 1412