• Śląska Szkoła Ćwiczeń
  Śląska Szkoła Ćwiczeń
 • Zespół Pieśni i Tańca Katowiczanie
  Zespół Pieśni i Tańca Katowiczanie

  Założycielkami i instruktorkami Zespołu są p. Maria Ćwiklińska i p. Renata Banaś. Zespół pragnie ukazywać piękno kultury ludowej ze szczególnym uwzględnieniem kultury śląskiej, niosąc innym radość i uśmiech.

 • Zespół wokalny - Bez Zapowiedzi
  Zespół wokalny - Bez Zapowiedzi

  Zespół wokalny „Bez zapowiedzi" pod kierunkiem p. Zbigniewa Tarajkowskiego powstał w 2002 roku. Brał udział w wielu konkursach, przeglądach i festiwalach, na których zdobył wiele nagród i wyróżnień.

 • Klub turystyczny - Tramp
  Klub turystyczny - Tramp

  Klub rozpoczął swą działalność wiosną 2007 roku. Ma na celu propagowanie turystyki (szczególnie turystyki górskiej), krzewienie zamiłowań krajoznawczych i umiejętności turystycznych oraz co najważniejsze stworzenie sposobów na miłe i aktywne…

 • Samorząd Uczniowski
  Samorząd Uczniowski

  Rada Samorządu Uczniowskiego jest organem przedstawicielskim społeczności uczniowskiej, powołanym w celu współdziałania z Dyrektorem szkoły, Radą Pedagogiczną i Radą Rodziców. Reprezentuje interesy wszystkich uczniów. Rada SU ustala i zatwierdza plan pracy Samorządu Uczniowskiego na…

 • Klub - Niebieskie Migdały
  Klub - Niebieskie Migdały

  KLUB „NIEBIESKIE MIGDAŁY” Działa od 2001 roku. Na bezpłatne zajęcia uczęszczają dzieci z klas 1- 6. Informacje o KLUBIE znajdują się na stronie internetowej: www.klub-niebieskie.pl

 • UKS Junior Basket
  UKS Junior Basket

  JUNIOR BASKET I - koszykarze z naszej szkoły pod wodzą trenera Jarosława Jakubca.

 • UKS Karlik
  UKS Karlik

  Nasz klub powstał w 1997 r. z inicjatywy Prezes naszego klubu p. dyr. Teresy Liburskiej - Łój oraz nauczycieli wychowania fizycznego naszego gimnazjum. Klub nasz obecnie prowadzi 8 sekcji sportowych.

 • UKS Zawisza
  UKS Zawisza

  UKS Zawisza Katowice powstał w 2015 roku przy ZSO nr 7 na osiedlu Witosa w Katowicach. Treningi prowadzi Angelika Marszołek, szpadzistka i trener II klasy szermierki. Szermierka jest pięknym sportem, wszechstronnie rozwijającym charakter.

Procedury funkcjonowania placówki w okresie pandemii

20. 08. 28
Odsłony: 113

Szanowni Państwo,

            Mając na uwadze bezpieczne uczestnictwo naszych uczniów w zajęciach lekcyjnych na terenie szkoły, opracowane zostały wstępne procedury funkcjonowania placówki w okresie pandemii. 1 września w trakcie pierwszego spotkania z wychowawcą dzieci poznają wszystkie obowiązujące w nowym roku szkolnym zasady postępowania w czasie zagrożenia epidemiologicznego.

            Oto najważniejsze z nich:

 1. Uczniowie będą wchodzić do szkoły wyznaczonymi wejściami. Wejścia będą otwierane na 15 minut przed rozpoczęciem zajęć, a zamykane po przerwie. Uczniowie spóźnieni będą korzystać z wejścia głównego do szkoły.
 2. Przy wejściu do szkoły obowiązywać będzie dezynfekcja rąk. Temperatura będzie mierzona uczniom wybiórczo.
 3. Klasy uczyć się będą w jednej wyznaczonej sali lekcyjnej (z wyjątkiem zajęć komputerowych oraz wychowania fizycznego).
 4. Zalecane jest, aby każdy uczeń zaopatrzony był w maseczkę, chusteczki higieniczne i rękawiczki.
 5. Dzieci przeziębione powinny pozostać w domu. Zostanie im zapewniona pomoc edukacyjna w postaci zajęć na platformie Classroom.

            Pragnę podkreślić, że cały czas prowadzone są działania, mające na celu zapewnienie pełnego bezpieczeństwa dzieci w szkole. Zakupione zostały środki dezynfekcyjne, osłony ochronne z plexi i ozonatory do dezynfekcji pomieszczeń. Zamówione także zostały w Ministerstwie Zdrowia maseczki.

            Ze względu na nasze wspólne bezpieczeństwo zwracam się do Państwa z prośbą o zaopatrzenie dzieci w maseczki noszenie ich będzie obowiązywać w przestrzeni wspólnej szkoły (np. w czasie przerwy, na korytarzach).

            Drodzy Rodzice,

            Nowy rok szkolny stawia przed nami nowe wyzwania. Liczę na Państwa wyrozumiałość i wsparcie.  „Nikt nie może cofnąć się w czasie i napisać nowego początku, ale każdy może zacząć od dzisiaj i dopisać nowe zakończenie”. Wierzę, że zrobimy to razem.     

mgr inż. Teresa Liburska – Łój
Dyrektor SP 33

do góry